آماده باش صددرصدی دستگاه های خدماتی صومعه سرا - آکا

آکاایران: آماده باش صددرصدی دستگاه های خدماتی صومعه سرا

آکاایران آماده باش صددرصدی دستگاه های خدماتی صومعه سرا

فرماندار صومعه سرا از آماده باش صد درصدی دستگاه های خدماتی، امدادی و اجرایی شهرستان برای مقابله با بحران برف خبر داد.

مهندس «علی فتح اللهی» در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش برف تا روز شنبه اظهار کرد: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی و آمادگی هر چه بیشتر شهرستان، جلسه ستاد مدیریت بحران صومعه سرا با حضور اعضا در محل فرمانداری تشکیل شد.

وی از آماده باش صددرصدی دستگاه های خدماتی، امدادی و اجرایی شهرستان برای مقابله با بحران برف خبر داد و افزود: همه دستگاه های خدماتی شهرستان برای مقابله با برف در حال آماده باش هستند.

فتح اللهی با بیان این که با تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از نشست برف و بروز مشکلات انواع تجهیزات و ماشین آلات سنگین شهرداری ها، راهداری و... در نقاط مختلف کل شهرستان مستقر و مشغول به فعالیت شده اند، گفت: بارش برف در شهرستان همراه با بارندگی است. در برخی نقاط شهرستان 15سانتی متر و در مرکز شهر 7 تا 8سانت برف باریده است.

وی با بیان این که تلاش همه نیروها برای جلوگیری از مسدود شدن راه هاست، گفت: خوشبختانه همه راه های اصلی و فرعی شهرستان باز و تردد در آن در حال انجام است.

فتح اللهی با بیان این که مشکل خاصی در شهرستان طی بارش برف گزارش نشده است و همه مسئولان با همه توان پای کار هستند، گفت: هم اکنون مشکلی در برق رسانی وجود ندارد.

وی به حضور سرزده در ادارات شهرستان اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه هیچ گونه مشکل اُفت فشار و قطعی گاز در شهرستان نداریم.

فرماندار صومعه سرا یادآور شد: همه دستگاه های خدماتی و اجرایی شهرستان تا رفع کامل بحران احتمالی در حال آماده باش هستند.

انتهای پیام

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایسنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات