قیام مردم تبریز در 29 بهمن، موتور حرکت مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی بود - آکا

آکاایران: قیام مردم تبریز در 29 بهمن، موتور حرکت مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی بود

آکاایران امام جمعه موقت تبریز:

قیام مردم تبریز در 29 بهمن، موتور حرکت مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی بود

امام جمعه موقت تبریز با بیان این که قیام مردم تبریز در 29 بهمن سال 56 فراموش نشدنی است، گفت: مردم تبریز در گرامی داشت چهلم شهدای قم، با هدایت های آیت الله طباطبایی قیام کردند، در واقع 29 بهمن 56، موتور حرکت مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 بود.

به گزارش ایسنا، آیت الله «سیدمحمدتقی آل هاشم»، در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز، با اشاره به دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب، گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار در خصوص مسائل مختلف سخنان ارزشمندی را بیان کردند. ایشان بر رفع مشکلات معیشتی مردم توسط مسئولان، تأکیدات فراوانی داشتند.

وی با بیان این که طرح آشتی ملی معنا ندارد، خاطرنشان کرد: زمانی این موضوع مطرح می شود که کشور دچار بحران شود، در حالی که کشور ما جزو امن ترین و با ثبات ترین کشورهای دنیا است.

آل هاشم با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، افزود: حضور مردم در این راهپیمایی کمر دشمن را شکست، مردم با حضور باشکوه خود، بار دیگر با امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

وی با اشاره به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا علیه ایران، یادآور شد: مردم ایران وحدت و یکدلی خود را حفظ کرده اند، تجربه نشان می دهد زمانی که تهدیدات دشمن بیشتر شود، مردم با انسجام و وحدت بیشتری در صحنه حضور پیدا می کنند.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: مردم از بی توجهی مسئولان رنج می کشند، از این رو مسئولان باید حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را با حل مشکلات آنان، جبران کنند. 

انتهای پیام

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایسنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات