قهرمانی که رویایش را آزاد انتخاب کرد/برنز عبدولی طلا بود - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قهرمانی که رویایش را آزاد انتخاب کرد/برنز عبدولی طلا بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری ایسکانیوز از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: قهرمانی که رویایش را آزاد انتخاب کرد/برنز عبدولی طلا بود

آکاایران همیشه در رقابت های مهم ورزشی مانند جام های جهانی ، المپیک و پاراالمپیک ها ،دانشگاه آزاد اسلامی با ورزشکاران و دانشجویان خود سهم بسزایی در افتخارات به دست آمده داشته است و این روند همچنان ادامه دارد.

به گزارش آکاایران این بار جام جهانی کشتی فرنگی و باز هم به احتزاز درآمدن پرچم خوش رنگ کشورمان در دل فرانسه و هزاران دست پشت پرده که در آن مدال برنز نقش داشتند و دیده نشدند. دلاور خوزستانی کشورمان گل کاشت و سکویی دیگر را در رقابت های جهانی پاریس برای ایران کسب کرد تا این بار دو مرتبه به وجد بیاییم و بر خود ببالیم؛ یکی برای سربلندی کشور عزیزمان ایران و دیگری خوشحالی مان از اینکه ماهم دانشگاه آزادی هستیم.

سعید عبدولی هم دانشگاه آزادی است، خیلی های دیگر هم هستند که دانشگاه آزادی هستند و دانشگاه آزادی بودند،مثل بهداد سلیمی که لقب قوی ترین مرد را به دوش می کشد و یا علیرضا فغانی که افتخاراتش بر همه روشن است و هزازان اسم که هر کدامشان را تریلی نمی کشید اما زیر سقف دانشگاه آزاد اسلامی پرورش یافتند و رشد کردند . حالا گاهی در زمینه ورزشی و همیشه در جهت علم.

این برنز عبدولی به اندازه طلا به دلمان نشست و قطعا به دل تمام ایران نشست و این را هم نیک می دانیم که دانشگاه آزاد اسلامی هم شب خوشی را پشت سرگذاشت که دید یکی دیگر از فرزندانش این بار در حوزه ورزش افتخار آفرید. این قهرمان کشورمان بعد از برنز المپیک ریو ، بار دیگر سکوی سوم جهانی را تصاحب کرد و افتخاری دیگر را به افتخارات کاروان اعزامی کشتی فرنگی کشورمان اضافه کرد. این مدال برنز جهانی گوارای وجود این قهرمان خوزستانی کشورمانباشد. شاید این کوچکترین پاداش برای کسی باشد که رویایش را آزاد انتخاب کرد.

نویسنده: * آرش محمدی

کد خبر: 828885 0 0
سعید عبدولی کشتی فرنگی رقابت های جهانی
.

منبع :

قهرمانی که رویایش را آزاد انتخاب کرد/برنز عبدولی طلا بود گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات