.

نوری هم برنزی شد/ عملکرد نه چندان خوب ایرانی ها در چهار وزن نخست - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نوری هم برنزی شد/ عملکرد نه چندان خوب ایرانی ها در چهار وزن نخست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نوری هم برنزی شد/ عملکرد نه چندان خوب ایرانی ها در چهار وزن نخست

آکاایران فرنگی کار وزن 85 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده بندی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان مدال برنز را بر گردن آویخت.

اخبار مرتبط

گرایی به مدال برنز رسید

فینالیست های 4 وزن اول مشخص شدند/ 3 ایرانی می توانند برنز بگیرند

وزن کشی چهار وزن دوم برگزار شد/ نمایندگان ایران، حریفان خود را شناختند

اظهارات پنتاگون را با همت دانشجویان باطل می کنیم/بندر عباس به کارخانه کشتی نسازی تبدیل شده است

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، در ادامه مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان که از ظهر امروز (به وقت ایران) در شهر پاریس فرانسه آغاز شده است نمایندگان کشورمان در 4 وزن اول به مصاف حریفان خود رفته‌اند که حسین نوری، در وزن 85 کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را از آن خود کرد.

به گزارش آکاایران در وزن 85 کیلوگرم حسین نوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 7 بر 5 برابر ایویداس استانکوویچ از لیتوانی به پیروزی رسید. وی در دور بعد نیز با نتیجه 3 بر یک از سد اریک آپس، نفر پنجم اروپا از استونی گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد.

نوری در این مرحله به مصاف ویکتور لورینچ، دارنده مدال برنز 2014 جهان، قهرمان 2017 اروپا و نفر پنجم المپیک ریو از مجارستان رفت و با نتیجه 6 بر 4 پیروز شد و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 4 بر یک مغلوب دنیس کودلا، دارنده مدال برنز المپیک و اروپا از آلمان شد و شانس حضور در فینال را از دست داد.

نوری برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به مصاف اسلام عباس‌اوف از آذربایجان رفت که با برتری 4 بر صفر به مدال برنز دست یافت. در این وزن 34 نفر شرکت کرده‌ بودند.

پیش از این محمدعلی گرایی در وزن 71 و سعید عبدولی در وزن 75 کیلوگرم 2 مدال برنز را برای ایران به ارمغان آورده بودند. سیدمصطفی صالحی‌زاده در وزن 98 کیلوگرم هم به عنوانی بهتر از دوازدهمی نرسید.

604

کد خبر: 828871 0 0
کشتی کشتی فرنگی حسین نوری کشتی کشتی فرنگی قهرمانی جهان
.

منبع :

نوری هم برنزی شد/ عملکرد نه چندان خوب ایرانی ها در چهار وزن نخست گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران
تبلیغات