فریدون آسرایی: بسیاری از خوانندگان ماندنی نیستند/ اجرای کنسرت در دو ماه آینده - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فریدون آسرایی: بسیاری از خوانندگان ماندنی نیستند/ اجرای کنسرت در دو ماه آینده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری ایسکانیوز از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فریدون آسرایی: بسیاری از خوانندگان ماندنی نیستند/ اجرای کنسرت در دو ماه آینده

آکاایران خواننده قطعه«گل هیاهو»، «گیسو» و«فصل عشق» از برگزاری کنسرت در تهران و اسلام آباد غرب خبر داد و گفت: خوانندگان نوین موسیقی پاپ باید یادبگیرند که با انتشار قطعات با محتوا شهرتشان را ماندگار کنند.

اخبار مرتبط

فریدون آسرایی: صدا یک هنر خدادادی است

فریدون آسرایی مطرح کرد:در موسیقی پاپ تنها 5 نفر پول خوبی درمی آورند!

فریدون آسرایی ؛مهمان امشب خندوانه

فریدون آسرایی در تهران به روی صحنه می رود

فریدون آسرایی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز درباره انتشار قطعه نوین خود، اظهار کرد: درحال حاضر به دنبال مجوز از وزارت ارشاد برای قطعه «تازگی ها» با تنظیم و ملودی بهزاد عبداللهی هستم . «تازگی ها» محتوایی عاشقانه دارد و تا آخر مردادماه منتشر می شود.

به گزارش آکاایران خواننده قطعه«گل هیاهو» ادامه داد: علاوه بر انتشار قطعه «تازگی ها» درحال ساخت نماهنگ تصویری قطعه «سنگدل» تیتراژ پایانی سریال عاشقانه نیز هستم.

وی با اشاره به برگزاری کنسرت 26 مرداد ماه در تالار شهرداری اسلام آباد غرب، گفت: علاوه بر کنسرتی که در اسلام آباد غرب اجرا خواهم کرد، 24 شهریور نیز در تهران به روی صحنه خواهم رفت.

آسرایی در ادامه درباره وضعیت این روزهای موسیقی پاپ کشور افزود: درحال حاضر بیشتر مردم به دنبال چهره های نوین و متفاوت تر از گذشته هستند به همین دلیل خوانندگان نوین که قطعاتی را با توجه به سلیقه مخاطبان می سازند، این حوزه برایشان پولساز می شود.

این خواننده موسیقی پاپ خاطر نشان کرد: خوانندگان نوین در ابتدا مورد استقبال شدید مخاطبان قرار می گیرند اما ماندگاریشان مشخص نیست. این خوانندگان بایستی بیشتر آهنگ های بامحتوا و اصیل را روانه بازار کنند تا به این واسطه شهرتشان بادوام شود چراکه بدست آوردن شهرت کاری ساده اما نگهداری محبوبیت در طول زمان دشوار است.

503

کد خبر: 824866 0 0
فریدون آسرایی خوانندگان نوین موسیقی پاپ گل هیاهو گیسو آهنگ فصل عشق
.

منبع :

فریدون آسرایی: بسیاری از خوانندگان ماندنی نیستند/ اجرای کنسرت در دو ماه آینده گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات