فراخوان اولین کتاب سال گرافیک مذهبی تمدید شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فراخوان اولین کتاب سال گرافیک مذهبی تمدید شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فراخوان اولین کتاب سال گرافیک مذهبی تمدید شد

آکاایران: فراخوان اولین کتاب سال گرافیک مذهبی تمدید شد

آکاایران فراخوان اولین کتاب سال گرافیک مذهبی، به منظور تسهیل در دریافت آثار موضوع، فرصت ارسال آثار تمدید شد.

اخبار مرتبط

کارگاه مجازی یک ساله مهرواره داستان سوره برگزار می شود

73 کشور متقاضی حضور در یازدهمین دوسالانه کاریکاتور

دومین بازار آثار هنری فردا برگزار می شود

برگزارکنندگان جشنواره تجسمی فجر بر آسیب شناسی مقاطع گذشته تاکید کردند

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، قرار است اولین «کتاب سال گرافیک مذهبی» در زمینه طراحی پوستر، بروشور، نشانه و لوگوتایپ، صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب و نشریات، توسط مرکزهنرهای تجسمی حوزه هنری منتشر شود. بنابراین گزارش طراحانی که مایل هستند آثارشان در این مجموعه نفیس چاپ شود، حداکثر تا 2 شهریورماه 1396 فرصت دارند تا آثارشان را به دبیرخانه این رویداد هنری ارسال کنند.

به گزارش آکاایران چگونگی ارسال آثار و مقررات به شرح زیر است:

1. داوطلبانی شرکت در این رویداد هنری باید آثار خود را در ابعاد 22X30 سانتی متر بصورت CMYK و با کیفیت 300 DPI و با فورمت JPEG از طریق ایمیل به نشانی زیر ارسال کنند: graphicmazhabi@gmail.com

2. ضروری است فرم شرکت توسط داوطلب پر شده و به همراه تصویر هنرمند ضمیمۀ آثار باشد.

3. با توجه به اینکه مقرر است این کتاب دربرگیرندۀ آثار خلق شده طی دورۀ یک ساله باشد؛ لکن در اولین دوره استثناعاً محدودیت زمانی موجود نیست.

4. ارسال آثار برای همۀ طراحان آزاد است. لازم به ذکر است که شرکت کنندگان فقط در این دوره هزینۀ ثبت نام ندارند، اما در دوره‌های بعد داوطلبان ملزم به پرداخت مبلغی به عنوان هزینۀ ثبت نام خواهند بود.

5. محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی موجود نیست.

6. آثار توسط یک هیئت از طراحان گرافیک که از سوی مرکز هنرهای تجسمی حوزۀ هنری تعیین گردیده برای چاپ در کتاب انتخاب می شوند. ارسال آثار به معنای پذیرش نظر این هیئت است.

7. هر طراح فقط می تواند آثار خود را برای این رویدار فرهنگی هنری ارسال کند، لذا چنانچه آثار توسط شخص دیگری ارسال شود در هر مرحله ای که این موضوع تشخیص داده شود مجموع آثار آن طراح حذف خواهد شد.

طراحانی که اثر یا آثارشان در این مجموعه چاپ شود یک نسخه از کتاب را بصورت رایگان دریافت می‌کنند بعلاوه می‌توانند حداکثر سه نسخه را با تخفیف 50 درصد خریداری کنند. اولین کتاب سال گرافیک مذهبی در قطع رحلی و بصورت چهاررنگ و نفیس چاپ و منتشر خواهد شد.

503

کد خبر: 828012 0 0
کتاب رویداد هنری کتاب سال گرافیک مذهبی حوزه هنری
.

منبع :

فراخوان اولین کتاب سال گرافیک مذهبی تمدید شد گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات