خسارت 15 میلیارد ریالی به سیستم آبفای شهری - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خسارت 15 میلیارد ریالی به سیستم آبفای شهری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: خسارت 15 میلیارد ریالی به سیستم آبفای شهری

آکاایران مدیر دفتر بحران مدیریت پدافند غیر عامل شرکت آبفا شهری استان خراسان رضوی گفت: به دلیل سیل اخیر در استان خراسان رضوی در حدود 15 میلیارد ریال خسارت به سیستم آب و فاضلاب سه شهر کلات، درگز و خرو وارد شده است.

اخبار مرتبط

کشته های سیل به 11 تن رسید / بی توجهی به هشدارها عامل افزایش خسارت های جانی

وزیر نیرو: پیک اصلی مصرف آب و برق را پشت سر گذاشته ایم

بیطرف از نفت به نیرو می رود/ گزینه پیشنهادی وزارت نیرو را بیشتر بشناسید

وزیری که با وجود تجدیدی نمره قبولی گرفت/ وعده هایی که خاموش ماند

افزایش قیمت آب و برق تنها درمان مقابله با مصرف بی رویه

تولید 95 درصد تجهیزات بخش آب و ۹۰ درصد تجهیزات بخش برق در کشور

سیستان و بلوچستان گرم تر می شود

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ رضا یاقوتی‌نیا، در خصوص خسارت وارده به تجهیزات آب و فاضلاب استان خراسان رضوی در پی سیل اخیر گفت: بیشترین خسارات برای شهرهای کلات، درگز و خرو بوده که خساراتی را به چاه‌های تأمین آب و تجهیزات انتقال آب وارد کرده است.

به گزارش آکاایران او افزود: در شهر کلات سه حلقه چاه مسدود شده‌اند که این سه حلقه باعث از مدار خارج شدن 65 درصد از آب مورد نیاز این شهر شده است.

مدیر دفتر بحران مدیریت پدافند غیر عامل شرکت آبفا شهری استان خراسان رضوی در خصوص مشکلات شهر درگز گفت: سیل ایجاد شده باعث افزایش کدورت برای یکی از اصلی‌ترین چشمه‌های تأمین آب این شهر شده که این امر 28 درصد از ظرفیت آب شرب این شهر را از دسترس خارج کرده است.

یاقوتی‌نیا عنوان کرد: خطوط انتقال بین چاه‌های شهر خرو دچار مشکل شده و جاده دسترسی به این شهرستان از بین رفته که این امر رفع مشکل شرکت آب و فاضلاب استان را با مشکل روبرو ساخته است.

او خسارات وارد شده به این شهرستان‌ها را در حدود 15 میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: این میزان خسارت تنها برای سه شهر مذکور بوده و به‌طور قطع با بررسی تمام جوانب این میزان افزایش خواهد یافت.

مدیر دفتر بحران مدیریت پدافند غیر عامل شرکت آبفا شهری استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: برای مناطقی که آب آنها به دلیل سیل قطع شده از طریق تانکر در حال آب‌رسانی هستیم در نتیجه هموطنان ما در این مناطق با مشکل کمبود آب روبرو نیستند.

یاقوتی‌نیا تصریح کرد: به‌طور کلی 65 درصد ساکنین شهرهای مذکور هم‌اکنون با قطعی آب روبرو هستند که مشکل آنها نیز تا امروز مرتفع خواهد شد.

منبع: میزان

402

کد خبر: 827825 0 0
تجهیزات آب برق تولید ظرفیت
.

منبع :

خسارت 15 میلیارد ریالی به سیستم آبفای شهری گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات