.

دایی: استقلال و پرسپولیس با هواداران شان ۱۰ قدم جلوتر هستند/ شایسته پیروزی بودیم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دایی: استقلال و پرسپولیس با هواداران شان ۱۰ قدم جلوتر هستند/ شایسته پیروزی بودیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دایی: استقلال و پرسپولیس با هواداران شان ۱۰ قدم جلوتر هستند/ شایسته پیروزی بودیم

آکاایران سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی شد تیمش در دیدار مقابل استقلال موقعیت های زیادی داشته و شایسته پیروزی بوده است.

اخبار مرتبط

کرانچار: اشتباهات خود را اصلاح کردیم و پیروز دربی شدیم

قلعه نویی: در روز خوب دروازه بان سپاهان دربی اصفهان را باختیم

طاهری: حق سپاهان برد بود

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، علی دایی پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود. در نیمه اول بین دقایق 28 تا 36 حاکم بازی بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. بچه‌های من با تاکتیک بازی کردند و به آنها تبریک می‌گویم. در نیمه دوم ما با بازیکنان در رختکن صحبت کردیم و به جباری و هافبک‌های استقلال اجازه بازیسازی ندادیم. همین مسئله باعث شد که نسبت به استقلال برتری داشته باشیم و دو موقعیت تک به تک هم داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم. به نظرم شایسته پیروزی بودیم و سه امتیاز را هم گرفتیم.

به گزارش آکاایران سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که تیم او در زمین خودش بازی می‌کرد، اما تماشاگران حاضر در ورزشگاه استقلالی بودند و آیا این زیبنده فوتبال است یا نه، اظهار داشت: این طبیعی است که بیشتر مردم ما طرفدار استقلال و پرسپولیس باشند. بیشتر تیم‌های شهرستانی هستند که مقابل استقلال و پرسپولیس هوادار دارند و تیم‌های تهرانی هواداری ندارند و باید از اندک هوادارانی که به تشویق سایپا پرداختند، تشکر کنم. ضمن اینکه استقلال و پرسپولیس با این هواداران 10 قدم جلوتر از همه تیم‌ها هستند. با این شرایط هم فکر می‌کنم تیم‌های تهرانی با پیروزی مقابل این دو تیم کار بزرگی می‌کنند، چون باید تیم حریف، حملاتش و ... را خنثی کنند، آن هم مقابل این تعداد هوادار.

دایی در واکنش به نوع شادی محمد عباس‌زاده که باعث اعتراض هواداران استقلال شد، گفت: ببخشید، جپاروف هم در بازی استقلال و تراکتورسازی چندبار پشتک زد. عباس‌زاده را از زمان حضور در پرسپولیس می‌شناسم و او هربار موفق به گلزنی می‌شود، پشتک می‌زند.

وی درباره داوری دیدار سایپا - استقلال نیز خاطرنشان کرد: در خصوص داوری سعی می‌کنم، صحبت نکنم. در برنامه‌هایی که داوری‌ها را بررسی می‌کنند، خواهید دید که چند تصمیم تأثیرگذار علیه ما گرفته شد. با این حال درباره داوری نظری نمی‌دهم و برای داور احترام قائلم، چون تصمیم گرفتم در خصوص داوری صحبتی نکنم.

601

کد خبر: 827451 0 0
علی دایی استقلال نشست خبری سرمربی سایپا
.

منبع :

دایی: استقلال و پرسپولیس با هواداران شان ۱۰ قدم جلوتر هستند/ شایسته پیروزی بودیم گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران
تبلیغات