گل محمدی: دروازه بان تیم من لیاقت و فرصت اعتماد کردن را دارد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گل محمدی: دروازه بان تیم من لیاقت و فرصت اعتماد کردن را دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گل محمدی: دروازه بان تیم من لیاقت و فرصت اعتماد کردن را دارد

آکاایران از دید سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز محروم کردن بازیکنان به مانند برگزاری بازی فاقد تماشاگر است.

اخبار مرتبط

سایپا یک- استقلال صفر/ پُشتک سایپا به سمت صدر

پارس جنوبی 2 – صنعت نفت یک/ کامبک به سبک پارس جنوبی

پرواز نانگ به صدر جدول گلزنان

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 2 بر یک تراکتورسای مقابل نفت تهران، اظهار داشت: فکر می‌کنم سه امتیاز خیلی ارزشمندی را گرفتیم. نیاز به این سه امتیاز داشتیم و برای گرفتن آن استرس خیلی زیادی را تحمل کردیم. ما از سه بازی گذشته نتوانسته بودیم امتیازی کسب کنیم و امتیاز این دیدار خانگی می‌توانست برای ما خیلی ارزشمند باشد که خدا را شکر این سه امتیاز را به دست آوردیم.

به گزارش آکاایران وی در ادامه افزود: ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. در نیمه دوم بازی را به خوبی کنترل کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. متأسفانه در این بازی گل خیلی راحتی از یک ضربه ایستگاهی دریافت کردیم. برایم جالب بود که پس از دریافت گل باز هم بازیکنان ناامید نشدند و برای جبران این نتیجه جنگیدند. بازیکنانم خیلی جنگیدند و خیلی هم تحت فشار بودند. باید از هواداران تراکتورسازی هم تشکر کنیم که دلیل اصلی این پیروزی بودند و تا آخرین لحظه از ما حمایت کردند و ناامید نشدند. فکر می‌کنم این بهترین نمایشی بود که هواداران می‌توانستند از خود نشان دهند و از همه آنها تشکر می‌کنیم. ما به عشق همین هواداران تلاش می‌کنیم در دیدارهای آتی نیز پر تلاش ظاهر شویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه تیمش یک مشکل بزرگ دارد، تصریح کرد: مشکلی که با آن روبه‌رو هستیم این است که خیلی راحت به حریفان خطا می‌دادیم و تیم حریف هم با استفاده از ضربات ایستگاهی روی دروازه ما موقعیت ایجاد کرد. ما باید این اشکال را رفع کنیم. امروز با برخی محدودیت‌ها نیز مواجه بودیم. طاهران مسموم شد و فقط در دقایق آخر از او استفاده کردیم.

گل‌محمدی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت: «محمدرضا آزادی در این مسابقه عملکرد خوبی داشت. آیا این بازیکن می‌تواند ستاره تراکتورسازی شود یا خیر؟»، خاطرنشان کرد: آزادی در سه بازی قبلی چند دقیقه بازی کرد و فکر می‌کنم استعداد نابی برای فوتبال تبریز باشد. او یکی از بهترین‌های زمین بود. آزادی راه زیادی در پیش دارد و باید بیشتر تمرین کند، اما بازی خوبی مقابل نفت ارائه داد و من از او راضی هستم. امیدوارم بتوانیم از جوانان دیگر هم در دیدارهای آینده استفاده کنیم. باید از مربیان قبلی آزادی و سایر جوانان که زحمات زیادی برای آنان کشیده شده است، تشکر کنم.

وی در مورد اخطارهایی که بازیکنان باتجربه این تیم می‌گرفتند، گفت: بازیکنان باید شرایط تیم را بیشتر درک کنند. اخطارهایی که آنها می‌گیرند ممکن است در آینده ما را اذیت کند. شاگردانم باید با تمرکز بیشتری بازی کنند و نباید به این راحتی کارت بگیرند. با این محدودیت‌ها نباید اجازه دهیم تا این کارت‌ها هم برای ما مشکل‌ساز شود. قبل از آغاز بازی به بازیکنان تأکید کردم که کارت نگیرید. البته شرایط بازی سخت و نفت هم تیم قابل احترامی بود. من این را به خاطر پیروزی مقابل این تیم نمی‌گویم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به خبرنگاری که معتقد بود نبود فرزاد حاتمی برای تراکتورسازان توفیق اجباری شد، گفت: حاتمی در بازی‌های گذشته خوب ظاهر شد. او یکی از بازیکنان اصلی تیم است و انگیزه زیادی دارد. اگر بخواهیم این‌گونه راجع به بازیکنی صحبت کنیم منصفانه نیست، چون او همه تلاش خود را برای تراکتورسازی به کار گرفت. البته اتفاقاتی که قبل از دیدار مقابل استقلال بین او و امیرحسین صادقی رخ داد خوشایند ما نبود.

گل‌محمدی در مورد استرس بازیکنان تراکتورسازی و اینکه نمی‌توانند از موقعیت‌های خود در باز کردن دروازه حریفان استفاده کنند، تصریح کرد: تنها کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم تمرین بیشتر و آماده کردن بازیکنان از لحاظ روحی و روانی است تا در موقعیت‌های حساس به خوبی ضربه نهایی را بزنند. امسال شرایط خاصی داریم و بازیکنان یک مقدار تحت فشار و استرس هستند. باید قدرت ذهنی بازیکنان را در تمرینات بیشتر کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کادر فنی تراکتورسازی با این نتیجه از استرس خارج شد، خاطرنشان کرد: امروز فقط برای سه امتیاز جنگیدیم، اما نباید فراموش کنیم تنها سه امتیاز در جدول داریم و باید برای امتیازات هفته‌های آینده مبارزه کنیم. باید تلاش بیشتری به خرج دهیم، چون هنوز شروع کار ماست.

سرمربی تیم تراکتورسازی راجع به درگیری فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی و رأی کمیته اخلاق در مورد آنها اظهار داشت: رفتار حاتمی موردپسند ما نیست، اما اگر بخواهیم باشگاهی را از داشتن بازیکنی محروم کنیم باید در این رأی تجدیدنظر شود و همه جوانب می‌بایستی در چنین رأیی در نظر گرفته شود. باشگاه در قبال این بازیکنان هزینه می‌کند و با محرومیت این بازیکنان کار سخت می‌شود. اگر می‌خواهند، تعهد بگیرند، اما نمی‌دانم محروم کردن بازیکنان مانند برگزاری بازی فاقد تماشاگر است و فوتبال‌دوستان را اذیت می‌کند.

گل‌محمدی در مورد عملکرد مدافعان میانی تراکتورسازی تصریح کرد: مدافعان میانی ما امسال برای اولین بار در این پست بازی می‌کنند. مثلاً ما محمد نادری را از دفاع چپ به دفاع مرکزی آوردیم. ممکن است یک بازیکن در یک صحنه اشتباهاتی هم مرتکب شود، اما با تمرینات اختصاصی باید این مشکلات را رفع کنیم. این برد را مدیون کسانی چون علی عابدی هستیم که جان‌شان را برای تیم گذاشتند. می‌خواهم این پیروزی را به او تقدیم کرده و از خانواده‌اش نیز تشکر کنم، چون همه عمر خود را به پای او گذاشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در قبال بازی دادن به فرزین گروسیان فداکاری می‌کند یا این دروازه‌بان لیاقت آن را دارد، گفت: ترجیح می‌دهم دیگران در این خصوص حرف بزنند. فکر می‌کنم او لیاقت و فرصت اعتماد کردن را دارد. جایی باید به بازیکن اعتماد کرد و امسال نیز ما به او اعتماد کردیم.

601

کد خبر: 827445 0 0
یحیی گل محمدی تراکتورسای نفت تهران فوتبال
.

منبع :

گل محمدی: دروازه بان تیم من لیاقت و فرصت اعتماد کردن را دارد گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات