سفیر جدید ایران در فرانسه مشخص شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سفیر جدید ایران در فرانسه مشخص شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سفیر نوین ایران در فرانسه مشخص شد

آکاایران ابوالقاسم دلفی سفیر نوین جمهوری اسلامی ایران در فرانسه پیش از عزیمت به محل ماموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گفت وگو کرد.

اخبار مرتبط

لزوم استفاده از دوران پسابرجام در جهت توسعه همکاری با اتحادیه اروپا

ایران در نشست بین المللی پاریس درباره موصل چه گفت؟

ظریف: اگر کنار هم نباشیم همگی بازنده خواهیم بود

به گزارش ایسکانیوز ، سفیر ایران در فرانسه امروز با حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش آکاایران ابوالقاسم دلفی سفیر نوین جمهوری اسلامی ایران در فرانسه پیش از عزیمت به محل ماموریت خود با رئیس‌جمهور دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در این دیدار با تاکید بر ضرورت تلاش سفرای کشورمان در راستای توسعه روابط ایران با سایرکشورها، گفت: دولت اعتدال به گسترش روابط دوستانه با همه کشورها اهتمام دارد و همواره بر توسعه مناسبات در عرصه بین المللی بر اساس احترام متقابل و منافع مشترک تاکید کرده است.

وی لزوم تحرک بیشتر برای بهره‌برداری از فرصت‌های دوران پسابرجام در جهت توسعه همکاری‌ها با اتحادیه اروپا در حوزه سرمایه‌گذاری و انتقال تکنولوژی در عرصه‌های مختلف انرژی، صنعت و حمل و نقل را ضروری دانست و برای سفیر کشورمان در فرانسه در انجام ماموریت‌های محوله آرزوی موفقیت کرد.

کد خبر: 827240 0 0
ابوالقاسم دلفی سفیر نوین جمهوری اسلامی ایران در فرانسه
.

منبع :

سفیر جدید ایران در فرانسه مشخص شد گردآوری توسط بخش ایسکا نیوز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات