آتش سوزی جنگل های گلستان مهار شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آتش سوزی جنگل های گلستان مهار شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آتش سوزی جنگل های گلستان مهار شد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش سوزی در جنگل های منطقه دروازه علی رامیان و دهستان عرب داغ کلاله با تلاش نیروهای امدادی و مردم مهار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابوطالب قزل سفلو افزود: وسعت آتش سوزی در کلاله 4 هکتار و در رامیان 2 هکتار برآورد شده است.
وی گفت: عامل اکثر آتش سوزی ها انسانی است و این احتمال هم وجود دارد که به عمد رخ داده باشد.
به گزارش آکاایران: قزل سفلو با اشاره به اینکه در برخی از مناطق استان تا 4 ماه بارش باران نداشته ایم، افزود: علت گسترش برخی از آتش سوزی ها نیز خشک بودن جنگل هاست.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: برگ سوزنی درختان و صعب العبور بودن مناطقی که آتش گرفته اند کار مهار را با کندی مواجه کرده بود.
قزل سفلو افزود: تجهیزات اطفای حریق استان گلستان در حد بضاعت کشوری است، اما همین تجهیزات موجود نیز نیازمند تعمیر و نوسازی است.
نصرت برزگر فرماندار کلاله هم گفت: با توجه به آتش سوزی های اخیر اگر نیروی انسانی متخصص و تجهیزات فنی اطفای حریق مناسب با وضعیت جغرافیایی گلستان تامین نشود در صورت رخ دادن آتش سوزی در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.
در آتش سوزی روز گذشته در کلاله به دلیل صعب العبور بودن محل آتش سوزی، از بالگرد هلال احمر برای خاموش کردن آتش استفاده شد.
در 4 روز گذشته در 3 نقطه کلاله، مراوه تپه و رامیان در مجموع بیش از 70 هکتار از جنگل های سوزنی برگ طعمه حریق شده است.
آتش سوزی جنگل های گلستان مهار شد
,مهار آتش سوزی،استان گلستان،جنگل های رامیان و کلاله,[categoriy]

آکاایران: آتش سوزی جنگل های گلستان مهار شد

.

منبع :

آتش سوزی جنگل های گلستان مهار شد گردآوری توسط بخش شبکه خبر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات