بارش در سواحل دریای خزر شدت می یابد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بارش در سواحل دریای خزر شدت می یابد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بارش در سواحل دریای خزر شدت می یابد
بارش ها در سواحل دریای خزر در دو روز آینده افزایش می یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
احد وظیفه، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تشدید بارش در سواحل دریای خزر طی دو روز آینده خبر داد و گفت: روز دوشنبه، سوم مهر در استان های اردبیل، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز، زنجان، قزوین، سمنان، البرز و تهران رگبار باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
 
او افزود: بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز در مناطقی از گیلان و مازندران ابرناکی و بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه، از بعدازظهر یکشنبه و طی روز دوشنبه با تقویت جریان های شمالی ضمن کاهش دما، بارش باران در سواحل دریای خزر به ویژه در استان گیلان تشدید می شود.

به گزارش آکاایران: وظیفه افزود: روز دوشنبه در برخی مناطق شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود که در زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.
 
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی تهران گفت: آسمان تهران فردا، ۲مهرماه، صاف تا کمی ابری، در بعدازظهر همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۱ و ۲۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود همچنین در روز دوشنبه (۳ مهرماه)، کمی ابری گاهی همراه با وزش باد، در بعد ازظهر افزایش ابر و افزایش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۰ و ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.
بارش در سواحل دریای خزر شدت می یابد
,بارش،سواحل دریای خزر،سازمان هواشناسی,[categoriy]

آکاایران: بارش در سواحل دریای خزر شدت می یابد

.

منبع :

بارش در سواحل دریای خزر شدت می یابد گردآوری توسط بخش شبکه خبر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات