امریکا: مشتاقانه خواهان تحریم ایران هستیم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امریکا: مشتاقانه خواهان تحریم ایران هستیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: امریکا: مشتاقانه خواهان تحریم ایران هستیم
سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: مشتاقانه خواهان تحریم ایران هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نیکی هیلی این مطلب را در جلسه استماع بودجه در یکی از کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا و در پاسخ به سوالی درباره برنامه های موشکی ایران بیان کرد.
سفیر آمریکا در سازمان ملل از ایران به عنوان مشکل واقعی یاد کرد و گفت ما با صدای بلند درباره تحریم ایران حرف می زنیم و برای اجرای آن در شورای امنیت اقدام می کنیم هر چند که نگرانی ما این است که روسیه این تحریم ها را وتو کند.
نیکی هیلی در ادامه اذعان کرد آمریکا با هدایت جلسات ماهانه شورای امنیت درباره خاورمیانه، اعضای این شورا را وادارکرده از بحث رژیم صهیونیستی خودداری و روی ایران و حماس تمرکز کنند. سفیر آمریکا در سازمان ملل در این باره گفت: هیئت نمایندگی آمریکا انتقاد از اسرائیل را تحمل نمی کند ما شورای امنیت را وادار کردیم در بحث های ماهانه درباره خاورمیانه از مطرح کردن اسرائیل فاصله بگیرد و به جای آن در صدد مطرح شدن ایران و حماس باشد.
.

منبع :

امریکا: مشتاقانه خواهان تحریم ایران هستیم

امریکا: مشتاقانه خواهان تحریم ایران هستیم گردآوری توسط بخش شبکه خبر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات