بازار داغ هیبریدی های خفیف -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازار داغ هیبریدی های خفیف ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری ایران جیب از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بازار داغ هیبریدی های خفیف

آکاایران: ولوو، پژو، فولکس واگن و دیگر خودروسازان بزرگ اروپایی، موتورهای هیبریدی خفیف (با ولتاژ 48 ولت) را به خدمت خواهند گرفت.

ولوو، پژو، فولکس‌واگن و دیگر خودروسازان بزرگ اروپایی، موتورهای هیبریدی خفیف (با ولتاژ 48 ولت) را به خدمت خواهند گرفت.

به گزارش آکاایران: به گزارش رویترز، مدل‌های ارائه شده در نمایشگاه خودروی فرانکفورت، نشان از تغییر جهت خودروسازان به سوی برقی‌سازی دارند.

با این وجود، مشکلاتی نظیر هزینه بالای طراحی مجدد خودروها برای استفاده از موتورهای برقی و قیمت بالای باتری‌های مورد نیاز، دورنمای فراگیر شدن خودروهای برقی را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. موتورهای هیبریدی خفیف به عنوان جایگزین مطرح شده‌اند. این موتورها از ترکیب انرژی برق و نیز انرژی سوخت‌های فسیلی بهره می‌برند. خودروسازان می‌توانند فاقد تغییر در طراحی‌ها، مدل‌های کنونی خود را به این موتورهای ترکیبی مجهز سازند. باتری‌هایی که در خودروهای هیبریدی خفیف مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز در مقایسه با باتری‌های خودروهای برقی یا تمام هیبریدی، کوچک‌تر و ارزان‌تر هستند.

.

منبع : iranjib.ir

بازار داغ هیبریدی های خفیف گردآوری توسط بخش ایران جیب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات