.

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برپایی خیمه های معرفت در 50 بقاع و امامزاده های آذربایجان شرقی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری ایکنا از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی - معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، گفت: به مناسبت ایام فاطمیه خیمه های معرفت درآستان مقدس ۵۰ امام زاده استان برپا شده است.

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف استان، محمدعلی فاضلی نسب، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، امروز گفت: به مناسبت ایام فاطمیه خیمه‌های معرفت درآستان مقدس ۵۰ امام زاده استان برپا شده است.

به گزارش آکاایران: وی، افزود: این خیمه‌ها با هدف ترویج فرهنگ فاطمی، عفاف و حجاب، پاسخ به سوالات شرعی با عنوان یاس نبوی در حال برگزاری است.

فاضلی نسب افزود: در استان پنج خیمه فاطمی در امام زاده‌های تبریز، مراغه و مرند بصورت دائمی فعال است و در دیگر امام زاده‌های استان هم درایام فاطمیه، نوروز و ایام تابستان فعال می‌شود.

وی، برگزاری محفل انس با قرآن، نمایشگاه‌های آشنایی با سیره معصومین، خیمه‌های پاسخ به شبهات و مسابقات فرهنگی شناخت سیره حضرت فاطمه را از مهمترین برنامه‌های خیمه‌های معرفت بیان کرد.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، گفت: به مناسبت ایام فاطمیه ۶۰ روحانی و مبلغ به امام زاده‌های استان اعزام شده‌اند که ۱۰ نفر از این مبلغان اعزامی از قم هستند.

گزارش خطا
.

منبع :

برپایی خیمه های معرفت در 50 بقاع و امامزاده های آذربایجان شرقی

برپایی خیمه های معرفت در 50 بقاع و امامزاده های آذربایجان شرقی گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات