مراسم وداع با پیکر شهید حججی در حرم رضوی برگزار می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مراسم وداع با پیکر شهید حججی در حرم رضوی برگزار می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با پنجم محرم الحرام، مراسم طواف به دور روضه منوره و وداع با پیکر مطهر شهید محسن حججی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‎شود.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام سیدجلال حسینی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با پنجم محرم الحرام مراسم طواف به دور روضه منوره و وداع با پیکر مطهر شهید محسن حججی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‎شود.
وی ضمن اعلام این خبر ادامه داد: سه شنبه، چهارم مهرماه، رأس ساعت 16 ویژه برنامه وداع با پیکر مطهر شهید محسن حججی، مدافع حرم اهل بیت(ع) با حضور خیل عظیم زائران و مجاوران در صحن انقلاب حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.
به گزارش آکاایران: وی اضافه کرد: در این برنامه حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و مدیحه سرایی و روضه خوانی را نیز امیر عارف و احمد واعظی بر عهده دارند.
حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: پس از برنامه وداع، پیکر شهید حججی به روضه منوره انتقال خواهد شد تا به دور ضریح ثامن الائمه(ع) طواف داده شود.
گفتنی است، شهید محسن حُججی، مردادماه سال جاری در عملیاتی در منطقه مرزی بین سوریه و عراق، توسط نیروهای داعش به اسارت درآمد و پس از دو روز به دست داعش به شهادت رسید.
.

منبع :

مراسم وداع با پیکر شهید حججی در حرم رضوی برگزار می شود

مراسم وداع با پیکر شهید حججی در حرم رضوی برگزار می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات