برپایی کلاس «اسلام شناسی و اصول عقاید» به همت مؤسسه اهل الکساء -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برپایی کلاس «اسلام شناسی و اصول عقاید» به همت مؤسسه اهل الکساء ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد: مؤسسه اهل الکساء البرز کلاس «اسلام شناسی و اصول عقاید» را در ترم پائیز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، کلاس «اسلام شناسی و اصول عقاید» با هدف آشنایی با مباحث اعتقادی و دینی سنن النبی و سیره ائمه اطهار(ع) ویژه دختران و پسران برگزار می شود.

به گزارش آکاایران: این دوره آموزشی برای نوجوانان و جوانان در ترم پائیز برگزار می شود که پس از به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت کنندگان، دوره با حضور اساتید و مربیان مجرب برگزار می شود.

گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند برای حضور در این دوره جهت ثبت نام با شماره 34442136 و09125682535 تماس حاصل کنند و یا با نشانی خیابان مطهری، بین سرو و گلزار شهدا، ساختمان سعید شعبه 1 و همچنین شعبه 2 واقع در چهارراه طالقانی، به سمت آزادگان، خیابان مرجان، سمت چپ ساختمان سازمان جوانان استان البرز مراجعه کنند.

.

منبع :

برپایی کلاس «اسلام شناسی و اصول عقاید» به همت مؤسسه اهل الکساء

برپایی کلاس «اسلام شناسی و اصول عقاید» به همت مؤسسه اهل الکساء گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات