پیش بینی کاهش 10 درصدی بارش های پاییزی در چهارمحال و بختیاری -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیش بینی کاهش 10 درصدی بارش های پاییزی در چهارمحال و بختیاری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اقتصاد: معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی می شود میزان بارندگی ها در پاییز امسال 10 تا 15 درصد کاهش یابد .
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری به نقل از ایسنا مهرداد قطره در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: طی سه روز آینده جوی پایدار در استان برقرار است به طوری که آسمان استان صاف تا کمی ابری در بعدازظهرها وزش ملایم باد با حداکثر سرعت 20 تا 30 کیلومتر پیش بینی می شود .
وی افزود: صبح امروز دمای هوای مرکز استان دو درجه سانتی گراد بوده که خنک ترین ایستگاه کشور گزارش شد، همچنین دمای هوای شهرکرد در گرمترین ساعات روز گذشته به 27 درجه سانتی گراد و لردگان به 31 درجه سانتی گراد رسید .
به گزارش آکاایران: قطره با اشاره به اینکه طی روزهای آینده دمای هوا تغییر محسوسی نخواهد داشت و با همین روند ادمه می یابد، تصریح کرد : با توجه به سرمای هوا به کشاورزان مخصوصا ذرت کاران توصیه می شود هر چه سریع تر نسبت به برداشت محصول خود اقدام کنند تا از سرمازدگی محصول جلوگیری شود .
وی با اشاره به آغاز سال زراعی نوین، خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی ها بارش های موثر در استان از نیمه دوم آبان ماه آغاز خواهند شد و پیش بینی می شود میزان بارندگی ها در پاییز امسال 10 تا 15 درصد کاهش داشته باشد .
.

منبع :

پیش بینی کاهش 10 درصدی بارش های پاییزی در چهارمحال و بختیاری

پیش بینی کاهش 10 درصدی بارش های پاییزی در چهارمحال و بختیاری گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات