اعطای 50 سبد لوازم التحریر به خانواده های زندانیان نیازمند کردستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعطای 50 سبد لوازم التحریر به خانواده های زندانیان نیازمند کردستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: مدیرکل زندان های کردستان از اعطای ۵۰ سبد لوازم التحریر به خانواده های زندانیان نیازمند آزاده شده استان به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش مدیرکل زندان های کردستان حمایت از زندانیان آزاد شده و خانواده های آسیب پذیر آنان را ضروری دانست و افزود: بسیاری از زندانیان پس از آزادی از زندان با مشکلات عدیده ای از جمله بیکاری و آسیب های روحی و روانی مختلف روبرو می شوند که چنانچه در جهت پیشگیری از اینگونه آسیب های اجتماعی اقدامی صورت نگیرد قطعا با گسترش جرائم در جامعه مواجه خواهیم شد.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 340 خانواده زندانی نیازمند آزاد شده، تحت پوشش خدمات حمایتی مرکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های استان هستند، بیان کرد: خانواده هایی که تحت پوشش این مرکز هستند، همگی از اقشار آبرومند جامعه هستند که بر اساس سیاست های زندانبانی اسلامی می بایست در راستای جلوگیری از دچار آسیب شدن آنان مورد حمایت واقع شوند.

ابراهیمی خدمات حمایتی که توسط مرکز مراقبت بعد از خروج ارائه می شود را متنوع قلمداد کرد و یادآور شد: این مرکز پس از بررسی های دقیق، آن دسته از زندانیان آزاده شده را که واجد شرایط باشند در حوزه های مختلف از جمله اعطای وام های فاقد بهره در راستای ایجاد شغل، برگزاری دوره مختلف آموزش مهارت های اساسی زندگی، توزیع سبدهای مختلف کالا به مناسبت های مختلف و ... مورد حمایت قرار می دهد.

.

منبع :

اعطای 50 سبد لوازم التحریر به خانواده های زندانیان نیازمند کردستان

اعطای 50 سبد لوازم التحریر به خانواده های زندانیان نیازمند کردستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات