برپایی 230 غرفه در یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برپایی 230 غرفه در یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: مسئول هماهنگی یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان با اشاره به حضور 400 ناشر از سراسر کشور در نمایشگاه کتاب لرستان گفت: کتب ارائه شده در این نمایشگاه در قالب 230 غرفه عرضه شده است.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سجاد بهاروند، مسئول هماهنگی یازدهمین نمایشگاه کتاب در استان لرستان پنج شنبه، 30 شهریورماه در جمع خبرنگاران، گفت: یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان از 29 شهریورماه در مصلی الغدیر خرم آباد آغاز به کار کرده که تا چهارم مهر ادامه دارد.
وی افزود: با توجه به حضور 400 ناشر از تمام استان ها، اولین روز کاری این نمایشگاه با استقبال خوبی از جانب اقشار مختلف مواجه بود و از طرفی برنامه های جانبی این نمایشگاه تقریباً مصادف شده با ماه سوگواری محرم و نیز هفته دفاع مقدس که غرفه های کتاب نیز به موازات این دو مناسبت مهم و مقدس درخور برنامه های مذهبی و حماسی است.
به گزارش آکاایران: مسئول هماهنگی یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان در خصوص تعداد غرفه های این نمایشگاه، اظهارکرد: در این نمایشگاه غرفه های متنوعی از انواع مختلف کتاب های کودکان، اجتماعی، علمی، آموزشی، روانشناسی و ... در اختیار بازدیدکنندگان است که تنوع غرفه ها هر سلیقه ای را اغنا می کند.
بهاروند در باب اهمیت اطلاع رسانی برگزاری نمایشگاه کتاب لرستان، گفت: جهت آگاهی از زمان و مکان این رخداد فرهنگی از طریق تبلیغات میدانی، ظرفیت دانشگاه ها و نصب بنر در سطح شهر اطلاع رسانی کردیم.
وی تاکید کرد: از عموم مردم لرستان دعوت می کنیم، از غرفه های مختلف این نمایشگاه که بی شک رخداد فرهنگی بزرگی است، بازدید کنند.
.

منبع :

برپایی 230 غرفه در یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان

برپایی 230 غرفه در یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات