.

لزوم انتقال حماسه های هشت سال دفاع مقدس با مجاهدت هنرمندان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لزوم انتقال حماسه های هشت سال دفاع مقدس با مجاهدت هنرمندان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: فرمانده ناحیه سپاه بابلسر در نشست مشترک هنرمندان و مجمع حفظ آثار و نشر دفاع مقدس گفت: هم اکنون نوبت شما هنرمندان است که با مجاهدت های خاموش خود حماسه های هشت سال دفاع مقدس را باز سازی کرده و به نسل حاضر انتقال دهید.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از مازندران نشست مشترک هنرمندان و  مجمع حفظ آثار و نشر دفاع مقدس سی ام شهریور ماه 96 با حضور فرماندهی سپاه ناحیه ، رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، مسئول دفتر حفظ آثار و نشر دفاع مقدس  و تنی چند از مسئولان و هنرمندان از رشته های مختلف هنری شهرستان بابلسر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین نژاد فرمانده  سپاه ناحیه شهرستان بابلسر  در این نشست ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم  به تحلیل و بررسی وفعالیت دشمن  بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت وگفت:  پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، انقلابی که معادلات سیاسی استکبار جهانی را بر هم ریخت و دست آمریکا را از حساس ترین شرایط و نقطه جغرافیایی، اقتصادی و نظامی جهان کوتاه کرد ، دشمن با نیرنگ های مختلف وارد عمل شد .
وی افزود: در اوایل انقلاب با ایجاد قائله هایی در خوزستان، گنبد ،آمل و  ایجاد بحران های اقتصادی و در ادمه با تحمیل این جنگ نیابتی توسط صدام بعثی  با همکاری  سی و هشت کشور سعی در نابودی انقلاب دشتند که با مقاومت  ایثارگران و دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس روبرو شدند و  باز طعم شکست را چشیدند و ما توانستیم هیبت ابر قدرت ها را به زیر سوال ببریم .
سرهنگ حسین نژاد خطاب به هنرمندان حاضر در نشست گفت: هم  اکنون سی و هفت سال از انقلاب و حوادثی را که دشمنان در مسیر انقلاب ببار آوردند می گذرد ودر واقع غرب و جبهه استکبار با آن خودزنی ها نتوانستند و  هیچ توفیقی حاصل کنند ، لذا از  حیله سخت افزاری به حیله نرم افزاری متوسل شده است و از این طریق نسبت به تخریب نسل جوان اقدام کرده است اگر جوان و نوجوان ما فرسوده شوند دیگر این نسل نمی توانند انگشت بر ماشه ببرند.
فرمانده  سپاه ناحیه شهرستان بابلسر خاطرنشان کرد:  وقتی دشمن و استکبار در سینمای هالیود و بالیودی  خود سعی در اشاعه فرهنگ خود دارد و با ساخت فیلم هایی نظیر فیلم سیصد  به ایران هراسی و مخدوش کردن چهره ایرانی می پردازند.
وی افزود:  هم اکنون نوبت شما هنرمندان است که با مجاهدت های خاموش خود حماسه های هشت سال دفاع مقدس را باز سازی کرده و به نسل حاضر انتقال دهید.
.

منبع :

لزوم انتقال حماسه های هشت سال دفاع مقدس با مجاهدت هنرمندان

لزوم انتقال حماسه های هشت سال دفاع مقدس با مجاهدت هنرمندان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات