برگزاری راهپیمایی بعد از اقامه نماز جمعه در واکنش به سخنان ضدایرانی ترامپ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری راهپیمایی بعد از اقامه نماز جمعه در واکنش به سخنان ضدایرانی ترامپ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه سیاست و اقتصاد: طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، پس از اقامه نمازجمعه این هفته در واکنش به سخنان ضد ایرانی ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، راهپیمایی در مشهد، همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، نماز جمعه این هفته مشهد مقدس، فردا، 31 شهریورماه در حرم مطهر رضوی به امامت آیت الله سیداحمد علم الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، اقامه خواهد شد.
گفتنی است، خطبه های نماز جمعه بعد از اذان ظهر در رواق های امام خمینی(ره)، دارالمرحمه، دارالزهد، دارالعباده، دارالسیاده، دارالذکر، شیخ بهائی، دارالولایه، دارالحکمه، دارالاجابة، دارالحجه، شیخ طوسی، شیخ حر، راهروی دارالهدایه، دارالقرآن، رواق شبستان گرم و علوی مسجد گوهرشاد، صحن های آزادی، هدایت و دیگر صحن های حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می شود.
به گزارش آکاایران: همچنین، تلاوت قرآن کریم و اذان این هفته را رضا گلشاهی بر عهده دارد و طول خطبه های نماز جمعه حدود ۴۰ دقیقه است که با اقامه نماز جمعه و سپس نماز عصر به امامت آیت الله علم الهدی به پایان می رسد.
یادآور می شود، طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، پس از اقامه نمازجمعه این هفته در واکنش به سخنان ضد ایرانی ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، راهپیمایی در مشهد، همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
.

منبع :

برگزاری راهپیمایی بعد از اقامه نماز جمعه در واکنش به سخنان ضدایرانی ترامپ

برگزاری راهپیمایی بعد از اقامه نماز جمعه در واکنش به سخنان ضدایرانی ترامپ گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات