پنجمین جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پنجمین جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: پنجمین جشنوره «وقف چشمه همیشه جاری» با معرفی و تجلیل از نفرات برتر امروز، 28 شهریورماه در کتابخانه های امام خامنه ای سنندج به کار خود پایان داد.

به گزارش در رشته کاریکاتور زهرا مقدم از زنجان، روژینا فتانت و صدف گلشنی هر2 از کردستان براساس رای هیئت داوران به عنوان آثار برتر معرفی شدند.

به گزارش آکاایران: در بخش تصویرسازی ندا تنهایی مقدم از آذربایجان شرقی مقام اول را کسب و براساس نظر هیئت داوران لاله مقدم از زنجان رتبه دوم را در این بخش ازآن خود کرد. همچنین زهره محمدی معین از اصفهان و محمد مهدی غفاری از کردستان نیز در بخش تصویرسازی شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش نقاشی بنا به رأی هیات داوران زهرا ملکی از کردستان  به عنوان نفر برتر معرفی و فائزه فاتحی نیز از کردستان نفر سوم این بخش جشنواره را بدست آورد.

مهناز یزدانی از اصفهان، سامان احمدی از کرمانشاه و محمود نظری از همدان در رشته کاریکاتور در این جشنواره به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود ساختند.

علی رادپور از آذربایجان شرقی، حمید صوفی از لرستان، مهدی عزیزی از اراک، محمد برخورداری از ایلام و عباس ناصری از خراسان شمالی نیز بر اساس نظر هیئت داوران در بخش کاریکاتور شایسته تقدیر شناخته شدند.

یادآور می شود؛ در پایان این مراسم از کتاب «وقف چشمه همیشه جاری» با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری  رونمایی شد.

.

منبع :

پنجمین جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

پنجمین جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات