انتخاب شهردار براساس شاخصه های مطلوب و در چارچوب قوانین باشد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتخاب شهردار براساس شاخصه های مطلوب و در چارچوب قوانین باشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: استاندار لرستان با بیان این که توجه به سرانه درآمد مردم از عوامل موفقیت شورای شهر است، گفت: انتخاب شهردار خوب بر اساس شاخصه های مطلوب و در چارچوب قوانین باشد که در صدور حکم از طرف دولت مشکلی به وجود نیاید.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، هوشنگ بازوند،  استاندار لرستان چهارشنبه، یکم شهریور درآیین تحلیف پنجمین دوره اسلامی شهر و روستا خرم آباد، گفت: عملکرد مدیران و مسئولان باید بر اساس رضای خدا باشد.
وی با اشاره به این که وظایف شورای شهر مطابق قانون اساسی از طرف دولت به آنان محول شده است، یادآور شد: توجه به سرانه درآمد مردم از عوامل موفقیت شورای شهر است.
به گزارش آکاایران: بازوند گفت: انتخاب شهردار خوب بر اساس شاخصه های مطلوب و در چارچوب قوانین باشد که در صدور حکم از طرف دولت مشکلی به وجود نیاید.
استاندار لرستان خاطرنشان کرد: شورای شهر و شهردار متولی موجود زنده ای به نام شهر هستند و باید در حفظ آن نهایت تلاش را دارا باشند
وی افزود: ارائه برنامه ریزی مناسب لازمه مدیریت شهری است تا بتوان در راستای رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلندمدت در مسیر توسعه و آبادانی گام برداشت.
بازوند با اشاره به این که مهندسی اجتماعی پایه و فنداسیون امنیت شهری است، گفت: مهیا کردن زندگی کیفی و امکانات رفاهی باعث جلوگیری از مهاجرت شهری خواهد شد.
.

منبع :

انتخاب شهردار براساس شاخصه های مطلوب و در چارچوب قوانین باشد

انتخاب شهردار براساس شاخصه های مطلوب و در چارچوب قوانین باشد گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات