انقلاب اسلامی، رساتر از همیشه پیام خود را به جهان مخابره می کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انقلاب اسلامی، رساتر از همیشه پیام خود را به جهان مخابره می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: استاندار آذربایجان شرقی، اظهار کرد: اگر در جنگ تحمیلی با دست خالی اما با نیروی ایمان در مقابل دشمنان ایستادیم و حقانیت انقلاب را ثابت کردیم، امروز همان ایمان با شدت و قوت بیشتری در نیروهای مسلح ما وجود دارد و انقلاب اسلامی، قوی تر و رساتر از همیشه پیام خود را به جهان مخابره می کند.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان شرقی، اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی، امروز در آیین اختتامیه جشنواره مالک اشتر و تجلیل از رده ها و سازمان های برتر سپاه عاشورا، اظهار کرد: امنیت مثال زدنی استان در سایه هم دلی، هم زبانی و هم افزایی نیروهای مسلح به دست آمده و امروز خوشحالم که در جمع پاسداران انقلاب و تلاشگران عرصه دفاع از امنیت استان حضور یافته ام.
وی با اشاره به اینکه باید فلسفه تشکیل سپاه پاسداران را مرور کنیم، افزود: سپاه در اولین روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با دستور امام و توسط جوانان و دانشجویان انقلابی تشکیل شد.
جبارزاده خاطرنشان کرد: در اوایل تشکیل این نهاد، اغلب نیروهای آن را دانشجویان و دانش آموزان تشکیل می دادند و بعد از شروع جنگ بود که نیروهای مردمی و اقشار مختلف در قالب بسیج مستضعفین به سپاه پیوستند.
استاندار آذربایجان شرقی با ذکر خاطراتی از اوایل جنگ تحمیلی و پیوستن خود به سپاه، گفت: امکانات سپاه در آن سال ها بسیار کم بود و تا عملیات مرصاد، بخش عمده ای از تجهیزات سپاه، تجهیزاتی بود که در عملیات های مختلف به غنیمت گرفته شده بود.
وی افزود: امروز سپاه در سایه عشق و ایمان دانشمندان جوان کشور، به مدرن ترین ابزارهای نظامی مجهز شده و نیروهای مسلح ما با استفاده از این ابزارها، هر زمان که اراده کنند می توانند هر نقطه ای از دنیا را برای دشمنان انقلاب ناامن سازند.
جبارزاده با بیان اینکه امروز سپاه نقش تعیین کننده ای در معادلات سیاسی دنیا دارد، تصریح کرد: سپاه پاسداران که با ایمان، اخلاص و صداقت شکل گرفته بود امروز تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب به نیرویی تبدیل شده است که در همه معادلات سیاسی تعیین کننده است و اغراق نیست اگر بگوییم که هیچ تصمیمی در سطح بین الملل فاقد در نظر گرفتن سپاه اتخاذ نمی شود.
وی افزود: اگر در جنگ تحمیلی با دست خالی اما با نیروی ایمان در مقابل دشمنان ایستادیم و حقانیت انقلاب را ثابت کردیم، امروز همان ایمان با شدت و قوت بیشتری در نیروهای مسلح ما وجود دارد و انقلاب اسلامی، قوی تر و رساتر از همیشه پیام خود را به جهان مخابره می کند.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سپاه، بخش مهمی از مأموریت حفاظت از آرمان های امام و شهدا و تحقق منویات رهبری را بر عهده دارد، اظهار کرد: خدمت در لباس سپاه و تحت فرماندهی مردی از سلاله پاک حضرت زهرا(س)، موفقیتی است که نصیب هر کسی نمی شود و سپاهیان عزیز باید فرصت حضور در این نهاد مقدس را قدر بدانند.
وی با بیان اینکه شرط قدرشناسی از نعمت خدمت در سپاه، خدمت صادقانه و ایثار و فداکاری است، افزود: امروز ایثار و فداکاری رزمندگان و پاسداران انقلاب، در قالب مدافعان حرم تجلی یافته و این عزیزان در خاکریزهای دفاع از انقلاب مشغول به خدمت هستند.
جبارزاده گفت: امروز صدای موشک ها و بمب هایی که روزی در همین تبریز شنیده می شد از کنار سواحل مدیترانه به گوش می رسد و ما توانسته ایم خاکریزهای دفاع از انقلاب را به مرزهایی ببریم که شیاطین استکبار سرگرم توطئه چینی در آنها هستند.
استاندار آذربایجان شرقی در پایان با قدردانی از تلاش ها و ایثارگری های همه یگان ها و رده های سپاه عاشورا، گفت: امیدوارم تا پایان عمر، عنوان شایسته پاسداری از انقلاب را حفظ کنیم و در این لباس، به توفیق شهادت که آرزوی هر انسان آزاده ای است دست یابیم.
در این آیین از فرماندهان و مسئولان رده ها و سازمان های سپاه عاشورا که در ارزیابی جشنواره مالک اشتر موفق به کسب امتیازهای برتر شده اند تجلیل و قدردانی شد.
.

منبع :

انقلاب اسلامی، رساتر از همیشه پیام خود را به جهان مخابره می کند

انقلاب اسلامی، رساتر از همیشه پیام خود را به جهان مخابره می کند گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات