متن سوگندنامه همواره مدنظر اعضای شورای شهر باشد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد متن سوگندنامه همواره مدنظر اعضای شورای شهر باشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان این که شاخصه های شهردار مناسب باید احصاء شده و بر اساس آن تصمیم گیری شود، گفت: اعضای شورای شهر متن سوگندنامه ای که قرائت کردند را باید همواره مدنظر دارا باشند چراکه مرور همواره این سوگندنامه اعضای شورا را به حرکت در مسیر درست کمک می کند.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، محمد اصلانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان چهارشنبه، یکم شهریورماه در آیین تحلیف شورای اسلامی شهر خرم آباد، گفت: شهردار باید آشنایی لازم را با امورات مربوط به شهرداری ازجمله عمران، شهرسازی، مالی، حقوقی، فرهنگی داشته باشد.
وی با بیان این که شهردار باید تعامل لازم را با دستگاه های دولتی داشته باشد و بدنه دولت را بشناسد، اظهار کرد: شاخصه های شهردار مناسب باید احصاء شده و بر اساس آن تصمیم گیری شود.
به گزارش آکاایران: اصلانی با بیان این که اگر شهرداری که معرفی می شود توانمند نباشد، ابلاغیه وی از سوی وزارت کشور صادر نخواهد شد، تاکید کرد: شهردار خرم آباد باید توانمند و کاری بوده و به دور از سیاسی کاری فعالیت کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان این که شهرداری و شورای شهر شرکت سهامی نیست که هر عضوی از شورا سهمی برای خود قائل شود، تصریح کرد: اگر شورایی به شهرداری  فردی را دیکته کند با آن شورا برخورد قانونی می شود.
وی با تاکید براین که اعضای شورای شهر متن سوگندنامه ای که  امروز قرائت کردند را باید همواره مدنظر دارا باشند، افزود: مرور همواره این سوگندنامه اعضای شورا را به حرکت در مسیر درست کمک می کند.
اصلانی یادآور شد: اعضای شورای شهر باید اصلاح طلبی و اصولگرایی را در انتخاب شهردار کنار بگذرند چراکه سوگند خورده اند بر اساس تکلیف قانونی خود عمل کنند.
.

منبع :

متن سوگندنامه همواره مدنظر اعضای شورای شهر باشد

متن سوگندنامه همواره مدنظر اعضای شورای شهر باشد گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات