رشد ثبت نام متسابقین در مسابقات قرآنی جهاد دانشگاهی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رشد ثبت نام متسابقین در مسابقات قرآنی جهاد دانشگاهی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فعالیت های قرآنی: رییس جهاددانشگاهی استان یزد گفت: خوشبختانه در سومین دوره مسابقات ضیافت قرآنی معراج ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده های آن ها شاهد افزایش تعداد شرکت کنندگان و بیشتر شدن رشته های مسابقات هستیم.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، مهدی باصولی، رییس جهاد دانشگاهی استان یزد روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه مرحله نهایی سومین ضیافت قرآنی معراج که به میزبانی جهاد دانشگاهی استان یزد در محل آستان مقدس امامزاده سید جعفرمحمد (ع) یزد برگزار شد اظهار کرد: خوشبختانه در سومین دوره مسابقات ضیافت قرآنی معراج ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده های آن ها شاهد افزایش تعداد شرکت کنندگان و بیشتر شدن رشته های مسابقات هستیم.
وی افزود: برگزاری مسابقات قرآنی به عنوان افتخاری برای مجموعه جهاد دانشگاهی است و خوشبختانه این افتخار شامل حال جهاد دانشگاهی یزد شده و میزبان بزرگواران فعال قرآنی و نخبگان این عرصه در استان دارالعباده یزد هستیم.
به گزارش آکاایران: باصولی ادامه داد: شهید حسن دانش قاری بین المللی یزدی  که در فاجعه  منا در کشور عربستان به شهادت رسید، به عنوان داور مسابقات دوره گذشته این مسابقات حضور داشت که یاد و نام وی را گرامی میداریم.
رییس جهاد دانشگاهی استان یزد گفت: مسابقات سال جاری با حمایت های سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور، با شور و حرارات بیشتری نسبت به سال گذشته در حال برگزاری است و ان شاءالله  مجموعه جهاد دانشگاهی یزد میزبانی شایسته و در خور شما عزیزان را بهتر از دوره قبل خواهد داشت.
باصولی اظهار کرد: گردهمایی منتخبین قرآنی جهاددانشگاهی در یزد مایه مباهات و فرصتی مغتنم برای جهاددانشگاهی یزد است و ان شاءالله بتوانیم از این فرصت استفاده کافی را داشته باشیم.
وی ادامه داد: برگزاری اولین دوره این مسابقات و ضیافت قرآنی در دی ماه سال 1390 با حمایت رییس وقت سازمان فعالیت های قرآنی جهاددانشگاهی کشور برگزار شد، که  یاد و خاطره حجت الاسلام شهید محمود تقوی رییس وقت این سازمان که در حادثه اخیر تروریستی مجلس به فیض شهادت نائل آمد را نیز گرامی می داریم.
رییس جهاد دانشگاهی استان یزد گفت: برگزاری مسابقات نقش مهمی در فرهنگ سازی خانواده ها و همچنین انس بیشتر با قران دارد و ان شاءالله بتوانیم عمل به قرآن را بیش از پی در همه امور زندگی خود اجرایی نماییم.
یادآور می شود مسابقات قرآن کریم ویژه اعضای جهاددانشگاهی و خانواده های آنان امروز چهارشنبه اول شهریورماه در رشته های حفظ سوره یس و الرحمن، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق ویژه برادران در سالن همایش های آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد و مسابقه حفظ سوره یس و الرحمن و قرائت ترتیل ویژه خواهران در سالن همایش های دانشگاه علم و هنر یزد در حال برگزاریست.
همچنین روز پنجشنبه دوم شهریورماه نیز مراسم اختتامیه این دوره مسابقات در آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد برگزار می شود.
.

منبع :

رشد ثبت نام متسابقین در مسابقات قرآنی جهاد دانشگاهی

رشد ثبت نام متسابقین در مسابقات قرآنی جهاد دانشگاهی گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات