.

عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: بزرگداشت عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است و ھﻤﻪ ارادتمندان ﺑﺎﯾﺪ در اﻣﺮ ﺑﺮﮔﺰاری ﻣﺮاﺳمات ھﻤﮑﺎری ھﺎی ﻻزم را داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

به گزارش برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم جشن و سرور و مراسم معنوی دعای عرفه و نماز عید قربان تاکید کرد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: بزرگداشت عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است و ھﻤﻪ ارادتمندان ﺑﺎﯾﺪ در اﻣﺮ ﺑﺮﮔﺰاری ﻣﺮاﺳمات ھﻤﮑﺎری ھﺎی ﻻزم را داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

حجت الاسلام وحیدی بیان کرد: عید قربان تجلی انسجام اسلام و عامل وحدت همه مسلمانان بوده و فلسفه اصلی آن قربانی کردن هوای نفس در راه خداوند متعال است .

وی با اشاره به اینکه باید توجه بیشتری به دهه ولایت شود، اعلام کرد: دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر است که مبلغان  باید در این دهه به مسئله امامت و ولایت توجه ویژه ای کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز با اشاره به اجرای برنامه های گرامیداشت دهه ولایت یادآور شد: مراسم و برنامه های ویژه ای در ایام دهه ولایت به همت تبلیغات اسلامی سقز برگزار می شود.

گفتنی است؛ در ادامه جلسه حاضران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص، محل برگزاری دعای پرفیض عرفه، تبلیغات سطح شهر،زمان برگزاری توزیع و ذبح قربانی احشام و نحوء اطلاع رسانی عمومی مطرح کردند و تصمیماتی نیز در این خصوص اتخاذ شد.

.

منبع :

عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است

عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات