عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: بزرگداشت عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است و ھﻤﻪ ارادتمندان ﺑﺎﯾﺪ در اﻣﺮ ﺑﺮﮔﺰاری ﻣﺮاﺳمات ھﻤﮑﺎری ھﺎی ﻻزم را داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

به گزارش برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم جشن و سرور و مراسم معنوی دعای عرفه و نماز عید قربان تاکید کرد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: بزرگداشت عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است و ھﻤﻪ ارادتمندان ﺑﺎﯾﺪ در اﻣﺮ ﺑﺮﮔﺰاری ﻣﺮاﺳمات ھﻤﮑﺎری ھﺎی ﻻزم را داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

حجت الاسلام وحیدی بیان کرد: عید قربان تجلی انسجام اسلام و عامل وحدت همه مسلمانان بوده و فلسفه اصلی آن قربانی کردن هوای نفس در راه خداوند متعال است .

وی با اشاره به اینکه باید توجه بیشتری به دهه ولایت شود، اعلام کرد: دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر است که مبلغان  باید در این دهه به مسئله امامت و ولایت توجه ویژه ای کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز با اشاره به اجرای برنامه های گرامیداشت دهه ولایت یادآور شد: مراسم و برنامه های ویژه ای در ایام دهه ولایت به همت تبلیغات اسلامی سقز برگزار می شود.

گفتنی است؛ در ادامه جلسه حاضران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص، محل برگزاری دعای پرفیض عرفه، تبلیغات سطح شهر،زمان برگزاری توزیع و ذبح قربانی احشام و نحوء اطلاع رسانی عمومی مطرح کردند و تصمیماتی نیز در این خصوص اتخاذ شد.

.

منبع :

عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است

عید قربان ﻓﺮﺻﺖﻣﻐﺘﻨﻤﯽ ﺑﺮای ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮھﻨﮓ دﯾﻨﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات