.

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم مطهر امامزادگان شاخص استان خبر داد.

حجت الاسلام فخرالدین خدابندلو، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از زنجان اظهار کرد: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، اقدامات متنوعی در دستور کار قرار دارد که از جمله آن می توان به اجرای دوره های آموزشی دینی و فرهنگی اشاره کرد.

به گزارش آکاایران: حجت الاسلام خدابنده لو با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم مطهر امامزادگان در استان زنجان، تصریح کرد: این گونه اقدامات در راستای پیوند حداکثری مردم با بقاع متبرکه است که قطعا آثار و برکات آن در زندگی افراد مشهود خواهد بود.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با تاکید بر اینکه دروه آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار امامزادگان شاخص برگزار می شود، تصریح کرد: موضوعات طرح شده در این دوره شامل مواردی از جمله مهارت های خانواده، مهارت های فردی، مهارت های ازدواج و فرزندپروری هستند.

حجت الاسلام خدابندلو با بیان اینکه طرحهایی مانند طرح آرامش بهاری، ضیافت الهی و نشاط معنوی یکی از راه هایی است که مردم در امامزادگان حضور یابند و با این امامزادگان واجب التعظیم آشنا شوند، تاکید کرد: طرحهای برگزار شده در جوار حرم امامزادگان، مقدمه ای است که مردم به سمت امامزادگان جذب شوند.

.

منبع :

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات