برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم مطهر امامزادگان شاخص استان خبر داد.

حجت الاسلام فخرالدین خدابندلو، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از زنجان اظهار کرد: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، اقدامات متنوعی در دستور کار قرار دارد که از جمله آن می توان به اجرای دوره های آموزشی دینی و فرهنگی اشاره کرد.

به گزارش آکاایران: حجت الاسلام خدابنده لو با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم مطهر امامزادگان در استان زنجان، تصریح کرد: این گونه اقدامات در راستای پیوند حداکثری مردم با بقاع متبرکه است که قطعا آثار و برکات آن در زندگی افراد مشهود خواهد بود.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با تاکید بر اینکه دروه آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار امامزادگان شاخص برگزار می شود، تصریح کرد: موضوعات طرح شده در این دوره شامل مواردی از جمله مهارت های خانواده، مهارت های فردی، مهارت های ازدواج و فرزندپروری هستند.

حجت الاسلام خدابندلو با بیان اینکه طرحهایی مانند طرح آرامش بهاری، ضیافت الهی و نشاط معنوی یکی از راه هایی است که مردم در امامزادگان حضور یابند و با این امامزادگان واجب التعظیم آشنا شوند، تاکید کرد: طرحهای برگزار شده در جوار حرم امامزادگان، مقدمه ای است که مردم به سمت امامزادگان جذب شوند.

.

منبع :

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی در جوار حرم امامزادگان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات