.

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مسائل فرهنگی را مسائلی حاشیه ای تلقی نکنیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری ایکنا از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: مشاور فرهنگی مدیرعامل آبفای هرمزگان با تاکید بر جایگاه مسائل فرهنگی در ساختار وزارت نیرو، خواستار نگاه جدی تر به مباحث فرهنگی شد و گفت: نباید مسائل فرهنگی را مسائلی حاشیه ای تلقی کرد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از هرمزگان، حجت الاسلام لبخندان شب گذشته در اولین گردهمایی شورای فرهنگی و ائمه جماعات شرکت های آب و فاضلاب استان، ، افزود: برگزاری این نشست در راستای تحقق تقویم اجرایی فرهنگی سال 96 (ابلاغ شده از سوی وزارت نیرو) و تعامل و هم اندیشی در مباحث فرهنگی شرکت به منظور رسیدن به هدفی واحد جهت تحقق هر چه بهتر این مباحث است.

به گزارش آکاایران: وی افزود: پرداختن جدی به دغدغه های فرهنگی می تواند تاثیر قابل توجهی در بیلان کاری شرکت های آبفا داشته باشد. همچنین بایستی مدیران امور ارتباط قوی تری با رابطین فرهنگی و ائمه جماعات شرکت دارا باشند و خود و زیرمجموعه شان را درگیر مسائل فرهنگی کنند.

لبخندان اظهار کرد: علی رغم نبود ساختار سازمانی مشخص برای رابطین فرهنگی شرکت های آبفا، همکاری و تعامل دیگر واحد ها در تحقق برنامه های فرهنگی قابل تقدیر است. وی در ادامه گفت: در بحث فرهنگی برگزاری نماز جماعت از جمله کارهای فرهنگی شاخص است که در کل مجموعه آبفای استان شش امام جماعت مستقل در امور داریم.

وی همچنین بر بیان دغدغه ها و انتظارات از سوی مدیران شرکت های آب و فاضلاب تاکید کرد و گفت:مدیران امور باید فاقد محدودیت، مطالبات فرهنگی خود را از امامان جماعت بخواهند.

.

منبع :

مسائل فرهنگی را مسائلی حاشیه ای تلقی نکنیم

مسائل فرهنگی را مسائلی حاشیه ای تلقی نکنیم گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات