.

وحدت و هم گرایی؛ حاصل ادغام دو اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وحدت و هم گرایی؛ حاصل ادغام دو اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از ادغام دو اتحادیه مؤسسات قرآنی و تشکل های فرهنگی قرآن و عترت اظهار خرسندی کرد و گفت: رسیدن به وحدت و هم گرایی اولین خروجی این ادغام است.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور «اتقان»، جلسه توجیهی مجمع عمومی مشترک اتحادیه های قرآنی استان در معاونت قرآن و عترت استان گلستان با حضور مؤسسات قرآنی برگزار شد.
قدرت دائمی، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در جلسه توجیهی مجمع عمومی مشترک اتحادیه های قرآنی استان، افزود: فراهم شدن سرمایه بیشتر، تجمیع تخصص های گوناگون برای دستیابی به اهداف واحد، تکیه بر اراده آزاد اعضا، افزایش توان اعضا از جمله مزایای تشکیل یک اتحادیه است.
به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: از دیگر مزایا و خروجی هایی که ادغام دو اتحادیه قرآنی می تواند به دنبال داشته باشد، دور شدن از موازی کاری است.
دائمی در ادامه به آسیب هایی که اتحادیه ها را تهدید می کند اشاره کرد و گفت: عدم نظارت اعضا بر عملکرد اتحادیه، فقدان فعالیت و پویایی اعضا، حرکت بر خلاف جهت اهداف اتحادیه، عدم تشکیل به موقع مجمع عمومی و نبود برنامه ریزی سالیانه برای اتحادیه از مواردی است که به عنوان آسیب فعالیت اتحادیه ها را تهدید می کند.
به گفته وی، یکی شدن دو اتحادیه قرآنی نتایج و مزایای دیگری غیر از وحدت و دوری از موازی کاری را به دنبال دارد که یکی از آنها بحث سرعت بخشیدن به اجرای فعالیت ها خواهد بود.
یادآور می شود، جلسه توجیهی مجمع عمومی مشترک اتحادیه های قرآنی استان روز گذشته، 25 تیرماه با حضور مسئول دو اتحادیه، مسئول مؤسسات قرآنی در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان تشکیل شد.
.

منبع :

وحدت و هم گرایی؛ حاصل ادغام دو اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی

وحدت و هم گرایی؛ حاصل ادغام دو اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات