وظیفه قانونی و انسانی مسئولان، رفع مشکلات افراد بی بضاعت است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وظیفه قانونی و انسانی مسئولان، رفع مشکلات افراد بی بضاعت است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: استاندار فارس با بیان اینکه هنوز در جامعه برخی افراد بدیهی ترین نیازهایشان تأمین نشده است، تأکید کرد که مسئولان وظیفه قانونی و انسانی دارند تا مشکلات افراد بی بضاعت جامعه را حل کنند.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از فارس، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، سیدمحمد علی افشانی، استاندار فارس در حاشیه سرکشی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در شیراز با بیان اینکه در جامعه همچنان عده زیادی در زندگی با مشکلاتی روبه رو هستند، گفت: هنوز در جامعه برخی افراد بدیهی ترین نیازهایشان تأمین نشده است.
وی با اشاره به اینکه مردم ایران به ویژه مردم استان فارس با حس نوع دوستی و احساس مسئولیت در مقابل هم نوعان، به نسبت کمک های شایانی به افراد بی بضاعت می کنند، افزود: سرکشی به این خانواده ها و آشنایی با مشکلاتشان باعث می شود کمک های بیشتری برای رفع مشکلات آنان صورت گیرد.
به گزارش آکاایران: استاندار فارس با تأکید بر اینکه مسئولان وظیفه قانونی و انسانی دارند تا مشکلات افراد بی بضاعت جامعه را حل کنند، گفت: متأسفم هنوز برخی افراد در ابتدایی ترین مسائل زندگی درمانده هستند.
افشانی ادامه داد: برای حل مشکل مسکن افراد نیازمند، بر اساس توفقاتی که با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است مقرر شد با مشارکت استانداری و کمیته امداد، قدم هایی اساسی برداشته شود که کارهای خوبی نیز صورت گرفته است.
وی با ابراز امیدواری نسبت به کاهش افراد نیازمند در جامعه، اظهار کرد: نباید به گونه ای تبلیغات صورت گیرد که افراد تلاش کنند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گیرند؛ بلکه مردم باید تلاش کنند که مشکلاتشان را حل کنند، زیرا این کمک ها مقطعی است و مشکلات را به صورت اساسی حل نمی کند.
استاندار فارس با بیان اینکه مسئولان وظیفه دارند مشکلات کسانی که هیچ راهی پیش رویشان نیست را حل کنند، افزود: اما اینکه با وعده های غیرواقعی، افراد دست از کوشش بردارند تا دولت به آن ها کمک کند، درست نیست.

.

منبع :

وظیفه قانونی و انسانی مسئولان، رفع مشکلات افراد بی بضاعت است

وظیفه قانونی و انسانی مسئولان، رفع مشکلات افراد بی بضاعت است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات