راه اندازی کمپین سبک زندگی قرآنی در کردستان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راه اندازی کمپین سبک زندگی قرآنی در کردستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فعالیت های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از راه اندازی کمپین سبک زندگی قرآنی به صورت همزمان با سراسر کشور در کردستان خبر داد.

حجت الاسلام مصطفی نوروزی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، اظهار کرد: کمپین سبک زندگی قرآنی با هدف اجرای سبک زندگی بر پایه تأکیدات اسلام و کلام وحی به صورت همزمان با سراسر کشور در استان کردستان راه اندازی شد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: در قالب این کمپین طراحان کشوری عبارت ها و پیام های جذاب از محتوای آیات قرآنی را به صورت طرح های مفهومی استخراج و با طراحی دلپذیر و گرافیک جذاب در قالب بیلبوردهای نمایشی طراحی کرده که این پیام ها در معابر سطح استان نصب شده است.  

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان با اشاره به اینکه باید با الهام از این آیات و روایات، سبک زندگی سالم را در جامعه نهادینه کرده است، بیان کرد: این اداره این پیام ها و عبارت ها را به صورت نمایشگاه طراحی کرده است.

وی عنوان کرد: در این راستا این نمایشگاه کمپین سبک زندگی قرآنی را تا پایان سال هر روز در یک اداره برپا می کندکه اولین نمایشگاه سبک زندگی قرآنی در دانشگاه علمی - کاربردی جهاددانشگاهی راه اندازی شده است.

حجت الاسلام نوروزی ادامه داد: عکس نوشت قرآنی، اینفوگرافی، کلیپ های قرآنی و تولید محتوا در خصوص مباحث سبک زندگی قرآنی و تولید خبر و مصاحبه از برنامه های مهم این کمپین است.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمن در خصوص تغییر سبک زندگی مردم بیان کرد: طرح سبک زندگی صحیح قرآنی و راه اندازی کمپین سبک زندگی بهترین ابزار در این مسیر است که باید توجه ویژه داشت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان یادآور شد: ارزش ها و احکام دینی و معنوی سعادت بخش و فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی می تواند بهترین ظرفیت در راستای پیشرفت جامعه باشد.

.

منبع :

راه اندازی کمپین سبک زندگی قرآنی در کردستان

راه اندازی کمپین سبک زندگی قرآنی در کردستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات