شهدا با نثار خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شهدا با نثار خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه فرهنگی: رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بافق گفت: شهدا با نثار خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و به ایران و ایرانی در جهان عزت و عظمت بخشیدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، محمدرضا دهقانی زاده، رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بافق 26 آذرماه در همایش همسران شاهد و ایثارگر این شهرستان با تجلیل از رشادتهای شهدا در جبهه نبرد حق علیه باطل اظهار کرد: شهدا با نثار خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و به ایران و ایرانی در جهان عزت و عظمت بخشیدند.
دهقانی زاده تاکید کرد: همه ما مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم و خانواده را شاکریم که توفیق خدمت به این عزیزان را روزی ما قرار داد.
حجت الاسلام بلبلی نیا، استاد حوزه نیز در سخنانی به لزوم احترام متقابل همسران اشاره کرد و افزود: رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) دقت فراوانی در این خصوص داشتند و الگوی عملی ما در رعایت حقوق زن از سوی شوهر هستند.
وی تاکید کرد: اگر زن و شوهر به حقوق طرف مقابل احترام نگذارند، زندگی معنای واقعی خود را از دست می دهد و شاهد فروپاشی نهاد مقدس خانواده در این شرایط خواهیم بود.
بلبلی نیا در بخش پایانی سخنان خود وحدت و اتحاد بین مسلمانان جهان را از ایده های پیامبر(ص) دانست که دشمنان اسلام از جمله کشورهای غربی و آمریکا با ایجاد و راه اندازی جنگ نرم علیه کشورهای مسلمان جهان در صددند تا منافع غرب و اسرائیل را حفظ کنند.

به گزارش آکاایران:

گزارش خطا
.

منبع :

شهدا با نثار خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند

شهدا با نثار خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات