.

آل سعود به دنبال پروتستانیسم در وهابیت است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آل سعود به دنبال پروتستانیسم در وهابیت است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه سیاسی: عضو خبرگان رهبری گفت: واکنش های نرم آل سعود در حوزه آزادی زنان نقشه نوین دیکته شده از غرب است تا از مخمصه وهابیت خشن فرار و با شیوه دیگری جای خود را برای حکمرانی در منطقه باز کند در این صورت به نظر می آید یک پروتستانیسم در جریان وهابیت شکل گیرد.
آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، با اشاره به حوادث اخیر لبنان گفت: نقشه شیطانی وسیعی توسط صهیونیست ها، آمریکا، جناح عبری و آل سعود در منطقه دنبال می شود که با احضار و بازداشت سعد حریری و استعفا با آن لحن خشن،غیر اخلاقی و غیر حقوقی مطرح شد.
وی ادامه داد: در این ماجرا بحث فساد مطرح شده و اما احتمالا نظریه کودتا مطرح است ابعاد این قضیه باید بررسی دقیق تر شود باید دید فساد بهانه است یا در پشت پرده کودتا را دنبال می کنند آیا حریری با جریان های اخیر آل سعود همسو است یا خیر؟ شاید اصل این ماجرا بهانه بوده تا به جمهوری اسلامی ایران، حزب لبنان، جریان مقاومت حمله کنند.
به گزارش آکاایران: آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به آزادی های اخیر در کشور عربستان داد: واکنش های نرمی که آل سعود در حوزه آزادی زنان و... در این ماه های اخیر نشان داد نقشه نوین دیکته شده از غرب است تا بتوانند چهره وهابیت خشنی را که از دل آن القاعده، داعش و... ظهور پیدا کرده و منجر به آبروریزی آل سعود شده را برطرف کند.
عضو خبرگان رهبری تأکید کرد: آل سعود با این سیاست ها و اقدامات شعاری دنبال فرار از مخمصه وهابیت است تا با شیوه دیگری جای خود را برای حکمرانی در منطقه باز کند و دولت سعودی به دولت محمد بن سلمان تبدیل شود. اگر بتوانند در جامعه خودشان از جمله در حجاز جای پایی باز کنند به نظر می آید یک پروتستانیسم در جریان وهابیت شکل گیرد.
آیت الله دری نجف آبادی تصریح کرد: همانطور که شاهد هستیم آل سعود پس از پیروی انقلاب اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای حمله و فروپاشی نظام اسلامی دریغ نکرد و با ظهور طالبان، القاعده و اخیراً داعش سعی داشته که به نظام اسلامی ضربه جدی وارد کند که خوشبختانه با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و بیداری ملت ذره ای به اهدافشان دست نیافتند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در پایان بیان کرد: ایران، منطقه و مقاومت باید در برابر خطوط انحرافی با وحدت، قدرت، انسجام، همکاری و هماهنگی مسیر خود را ادامه دهد بنابراین نقشه های آمریکایی، صهیونیست و جریان وهابی تکفیری نباید ما را از آرمان های اسلامی، آرمان های ملی و عزت مدارانه منحرف کند زیرا استکبار مجدداً به دنبال برده سازی و برده گیری در منطقه است.
.

منبع :

آل سعود به دنبال پروتستانیسم در وهابیت است

آل سعود به دنبال پروتستانیسم در وهابیت است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات