.

حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: رنجکش با بیان اینکه حضور بسیج به عنوان یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور نقش مهمی در جامعه دارد، گفت: باید بتوانیم از این فرصت همچون دوران دفاع مقدس بهره مندی لازم را داشته باشیم.

به گزارش  های آن به نحو شایسته استفاده کنیم.

به گزارش آکاایران: وی اضافه کرد: بسیج امروز دارای ماموریت های متنوعی است که در عرصه های مختلف می تواند سهم بسزایی در توسعه و بالندگی جامعه و کشور داشته باشد و همه باید با محوریت و تابعیت از مقام معظم رهبری بتوانیم از این فرصت و ظرفیت همچون دوران دفاع مقدس بهره مندی لازم را داشته باشیم.

رنجکش اضافه کرد: حضور بسیج به عنوان یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور نقش مهمی در جامعه دارد.

این مقام مسئول یادآور شد: همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ بسیج در جامعه تبیین و گسترش یابد و در این میان برنامه ریزی های فرهنگی بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار آستارا ضمن تشکر از اقدامات فرماندهی سپاه شهرستان، خواستار همکاری دستگاه های اجرایی آستارا در هرچه بهتر برگزاری هفته بزرگداشت بسیج شد و گفت: برنامه های متنوع و فضاسازی های مناسب می تواند در تبیین جایگاه و اهداف بسیج در جامعه نقش مهمی داشته باشد لذا تمامی دستگاه های اجرایی در این زمینه همراهی های لازم را دارا باشند.

.

منبع :

حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است

حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
تبلیغات