.

اعزام 1200 مبلغ دینی در دهه آخر صفر به نقاط مختلف فارس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعزام 1200 مبلغ دینی در دهه آخر صفر به نقاط مختلف فارس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه اجتماعی: کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی فارس از اعزام یک هزار و 228 مبلغ مقیم و غیرمقیم در دهه آخر صفر به نقاط مختلف این استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از فارس، حجت الاسلام یوسفی شهرکی، کارشناس اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی فارس امروز، 23 آبان ماه گفت: تبلیغات اسلامی فارس به مناسبت دهه آخر صفر 1439 هجری قمری نسبت به اعزام 1228 مبلغ مقیم و غیر مقیم از طریق سامانه سجام اقدام کرد.

وی ضمن بزرگداشت ایام عزاداری دهه آخر صفر برگزاری این مراسم را در جهت تعظیم شعائر دینی با اهمیت دانست و گفت: متاسفانه امروزه کسانی در جهت ایجاد شبهه و کمرنگ کردن ارزشهای دینی هستند.

به گزارش آکاایران: یوسفی شهرکی، انقلاب اسلامی را برگرفته از قیام بزرگ امام حسین (ع) دانست و افزود: مجموعه تبلیغات اسلامی استان فارس با هماهنگی و همگرایی تمام واحدهای خود در جهت هرچه با شکوه تر برگزار کردن مراسم دهه آخر صفر تلاش و اهتمام ویژه ای خواهد داشت که بخشی از این تلاش مرهون زحمات همکاران واحد اعزام مبلغ این اداره کل است.

وی در همین خصوص ادامه داد: یکی از برنامه های تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی کشور اعزام مناسبتی مبلغین و مبلغات به اماکن فرهنگی، مذهبی و تفریحی است.

یوسفی شهرکی یادآور شد: مبلغین و مبلغات فاقد هیچ گونه توقعی در شرایط سخت و با حداقل امکانات ممکن در روستاها و شهرهای استان در مناسبات مختلف به ترویج دین مبین اسلام می پردازند.

کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی فارس در پایان گفت: در همین راستا، این واحد نسبت به اعلام نیاز و ثبت نام این پاسداران دین و فرهنگ اسلامی به مناسبت دههٔ آخر صفرالمظفر 1439 هجری قمری اقدام کرد و تاکنون 1150 مبلغ مقیم استان و 78 نفر از مبلغان غیربومی در سامانه سجام ثبت نام شده اند.

.

منبع :

اعزام 1200 مبلغ دینی در دهه آخر صفر به نقاط مختلف فارس

اعزام 1200 مبلغ دینی در دهه آخر صفر به نقاط مختلف فارس گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات