«اشنوگل» آبان ماه روی پرده می رود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «اشنوگل» آبان ماه روی پرده می رود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: >گروه هنر: فیلم سینمایی «اشنوگل» با موضوع شهدای غواص به کارگردانی علی سلیمانی و هادی حاجتمند اواخر آبان در گروه سینماهای آزاد روی پرده می رود.
ابراهیم اصغری، تهیه کننده فیلم سینمایی «اشنوگل» در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) درباره این فیلم دفاع مقدسی چنین اطلاع رسانی کرد: این کار پروانه ساخت گرفته و قرار است اواخر آبان ماه در گروه سینماهای آزاد روی پرده رود. این فیلم سینمایی با محوریت شهدای غواص تولید شده و ادای دینی به آن هاست.
وی افزود: این فیلم حداقل در 7 سینمای روی پرده می رود، البته در صورت استقبال تعداد سالن های نمایش اضافه خواهد شد. درباره این فیلم باید بگویم که نسخه فعلی با کاری که در جشنواره به نمایش در آمد کمی متفاوت است و اندکی از زمان آن کاهش یافته است.
به گزارش آکاایران: اصغری ادامه داد: در این فیلم سینمایی که کارگردانی آن را به صورت مشترک هادی حاجتمند و علی سلیمانی بر عهده دارند؛ برزو ارجمند، ماه چهره خلیلی، کاوه سماک باشی، رحیم نوروزی و... نقش آفرینی کرده اند.
.

منبع :

«اشنوگل» آبان ماه روی پرده می رود

«اشنوگل» آبان ماه روی پرده می رود گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایکنا،خبرگزاری قرآن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات