قاضی عسکر: زائران ایرانی سرگرم عبادت و زیارت هستند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قاضی عسکر: زائران ایرانی سرگرم عبادت و زیارت هستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: قاضی عسکر: زائران ایرانی سرگرم عبادت و زیارت هستند

آکاایران ایران آنلاین / حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر در نشست امروز شورای مدیران بعثه مقام معظم رهبری در مدینه منور تاکید کرد همه دست اندرکاران و کارگزاران حج وظایف و مسئولیت های محوله را با جدیت پیگیری کنند.

قاضی عسکر که پس از اقامت دو هفته ای در مدینه منوره امشب پس از محرم شدن در مسجد شجره عازم مکه مکرمه می شود، اظهار کرد: کارگزاران حج تا اعزام آخرین کاروان زائران ایرانی در مدینه باقی بمانند و خدمات رسانی در بخش های مختلف همچون گذشته انجام شود.

نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت افزود: با وجود همه جوسازی ها، تاکنون شرایط نسبتا خوب و مطلوب بوده و زائران ایرانی به راحتی سرگرم عبادت و زیارت در دو شهر مدینه منوره و مکه مکرمه هستند.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر با اشاره به اینکه زائران ایرانی در سلامتی و آرامش به سرمی برند، ابراز امیدواری کرد با وجود گرمی هوا با تدابیر اندیشیده شده، ایام تشریق نیز به خوبی بگذرد و حاجیان ایرانی به سلامت به کشور بازگردند.

در این جلسه معاونین فرهنگی، اجتماعی، توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی و مدیریت بازرسی از تمهیدات پیش بینی شده برای ارائه خدمات به کاروان های ایرانی که تا سی ام مرداد ماه وارد مدینه خواهند شد، گزارش دادند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تصریح کرد: نیروهای با تجربه در هر حوزه دقیقا مسایل را رصد کرده و به موقع در حل مشکلات احتمالی اقدام لازم را انجام دهند.

وی تاکید کرد: خدمات رسانی به زائران باید با جدیت ادامه یابد و تلاش شود که افتی در کارها پیش نیاید.

عملیات انتقال 86هزار 500 زائر ایرانی به سرزمین وحی که از 8مردادماه از طریق 20 ایستگاه پروازی آغاز شده است، تا سوم شهریور ماه ادامه دارد./ ایرنا

 

کلمات کلیدی

قاضی عسکر: زائران ایرانی سرگرم عبادت و زیارت هستند

زائران ایرانی

.

منبع :

قاضی عسکر: زائران ایرانی سرگرم عبادت و زیارت هستند گردآوری توسط بخش شبکه ایران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات