گزارش قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد - آکا

آکاایران ایران آنلاین / قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا لحظاتی پیش برگزار شد و 16 تیم حاضر در این مرحله، حریفان شان را شناختند.

به گزارش آکاایران در این قرعه کشی که با حضور رودگولیت، ستاره سابق میلان و تیم ملی هلند برگزار شد، آرسنال مانند چند فصل گذشته، در این مرحله باید به مصاف بایرن مونیخ برود. بارسلونا هم با قرعه ای تقریبا سخت روبرو شد و باید در این مرحله با پاری سن ژرمن روبرو شوند و رئال مادرید هم به مصاف ناپولی خواهد رفت.
بازی های دور رفت روزهای 26 و 27 بهمن و نیز سوم و چهارم اسفند برگزار خواهند شد. بازی های برگشت نیز سه هفته بعد از بازی های رفت.

,ناپولی و پی اس جی، حریف رئال و بارسا شدند,قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی چمپپیونزلیگ,[categoriy]

آکاایران: گزارش قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد

---

گزارش کامل قرعه کشی را در ادامه بخوانید:

دیدار هشتم: سویا- لسترسیتی

دیدار هفتم: بارسا - پاری سن ژرمن

دیدار ششم: بایرلورکوزن-اتلتیکو

,ناپولی و پی اس جی، حریف رئال و بارسا شدند,قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی چمپپیونزلیگ,[categoriy]
---

دیدار پنجم: پورتو- یوونتوس

دیدار چهارم: بایرن مونیخ- آرسنال

دیدار سوم: بنفیکا دورتموند

دیدار دوم: رئال مادرید- ناپولی

دیدار اول: سیتی- موناکو

قرعه کشی بعد از توضیح شرایط روبرو شدن تیم ها آغاز شد:

رود گولیت درباره اینکه چرا تیمی نتوانسته قهرمانی اش را تکرار کند گفت:"  در گذشته تیم‌ها بازی های کمتری انجام می‌دادند و رسیدن به این دستاورد شدنی بود. حالا تعداد بازی‌ها بیشتر شده و رسیدن به چنین عنوانی بسیار دشوار است.

تیمی که توجه من جلب کرد دورتموند بود، آنها گل‌های زیادی به ثمر رساندند  و البته عملکرد خوب آنها بیشتر مورد توجه من قرار گرفت. رئال مادرید که مدافع عنوان قهرمانی است، همچنان شانس اول بالا بردن جام است."

- مارکتی از رود گولیت به عنوان اولین مهمان دعوت کرد تا برای انجام قرعه کشی روی سن بیاید.
مارکتی گفت:" تفاوتی که امسال با سال‌های قبلی رقابت های اروپایی دارد این است که سویا قادر به کسب چهارمین قهرمانی لیگ اروپا نخواهد بود زیرا در مرحله حذفی چمپیونزلیگ حضور دارد."

- مراسم با پخش ویدئویی از لحظه های جذاب مرحله مقدماتی آغاز شد و پس از آن، جورجو مارکتی، قائم مقام یوفا برای آغاز قرعه کشی روی سن آمد.

,ناپولی و پی اس جی، حریف رئال و بارسا شدند,قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی چمپپیونزلیگ,[categoriy]
---

آرسن ونگر درباره قرعه کشی چمپیونزلیگ گفت:"  در زمان برگزاری قرعه کشی تمرین داریم، بنابراین در زمین آن را تماشا خواهیم کرد."
توماس مولر: "هر حریفی ممکن است مقابلمان قرار بگیرد. سال گذشته ما صدرنشین گروه بودیم و با یووه روبرو شدیم."
مارک همسیک:" راستش را بخواهید از هیچ تیمی نمی‌ترسم. حتی اگر با کریستیانو رونالدو و رئال مادرید روبرو شویم نیز نمی‌ترسیم. اگر با تمرکزی که دیدار با کالیاری داشتیم در چمپیونزلیگ هم حضور بیابیم، هر حریفی را شکست خواهیم داد."/ ورزش سه

منبع :

گردآوری توسط بخش شبکه ایران سایت آکاایران
تبلیغات