.

صادرات محصولات ذوب آهن برای نخستین بار به انگلستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صادرات محصولات ذوب آهن برای نخستین بار به انگلستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری ایمنا از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

صادرات محصولات ذوب آهن برای نخستین بار به انگلستان
,ذوب آهن,شرایط اقتصادی,صادرات,[categoriy]

آکاایران: صادرات محصولات ذوب آهن برای نخستین بار به انگلستان

آکاایران: مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از صادرات محصولان این شرکت برای نخستین بار به انگلستان خبر داد و گفت: شرکت ذوب آهن امسال به رقم یک میلیون و ۱۰۰ هزارتن صادرات خواهید رسید.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایمنا به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان، احمد صادقی با تاکید بر روند مثبت شرایط اقتصادی ذوب آهن اصفهان، اظهار کرد: کیفیت محصولات این شرکت به گونه ای است که امکان صادرات گسترده دارد بنابراین امسال به رقم یک میلیون و ۱۰۰ هزارتن صادرات خواهیم رسید.

وی با اشاره به دریافت گواهینامه کرز جهت صادرات میلگرد، گفت: امسال برای نخستین بار موفق به صادرات محصولات ذوب آهن به کشور انگلستان شدیم که موفقیت بزرگی است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نقش رسانه ملی در امور فرهنگی را بسیار موثر و پررنگ توصیف کرد و افزود: ایران، خانه اصلی ما محسوب می شود بنابراین هر اندازه برای آبادانی کشورمان تلاش کنیم، خانه خود را رونق داده ایم.

.

منبع :

صادرات محصولات ذوب آهن برای نخستین بار به انگلستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران
تبلیغات