.

نحوه فروش بلیط های جام جهانی اعلام شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نحوه فروش بلیط های جام جهانی اعلام شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نحوه فروش بلیط های جام جهانی اعلام شد
,جام جهانی,جام جهانی 2018 روسیه,[categoriy]

آکاایران: نحوه فروش بلیط های جام جهانی اعلام شد

آکاایران: چهارمین نشست شورای راهبردی ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، چهارمین جلسه شورای راهبردی ویژه جام جهانی ۲۰۱۸، با حضور اعضا روز یکشنبه دوم مهرماه در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار و درباره نحوه فروش بلیط های جام جهانی روسیه بحث و بررسی شد. همچنین با توجه به اطلاعات موجود از سوی فیفا، فروش بلیط های جام جهانی در سه مرحله به شرح زیر انجام می شود:
* مرحله اول فروش:
از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) آغاز و تا تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) ادامه خواهد داشت. درا ین مرحله متقاضیان وارد سیستم فروش بلیط شده و ثبت نام می کنند. تخصیص بلیط ها براساس زمانبندی ثبت نام اولویت بندی می شود.
همچنین اگر تعداد تقاضاها بیش از حد نصاب باشد، بلیط ها از طریق قرعه کشی به متقاضیان اختصاص خواهد یافت. برای هر کشور در هر بازی ۸ درصد ظرفیت ورزشگاه ها از همین طریق در اختیار شهروندان آن کشور قرار می گیرد.
* مرحله دوم فروش (که در دو مرحله انجام خواهد شد):
پس از قرعه کشی مسابقات که اول دسامبر (۱۰ آذر) برگزار می شود، بر همین اساس مرحله دوم فروش بلیط نیز از ۵ دسامبر (۱۴ آذر) آغاز و تا ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) ادامه خواهد داشت.
در ادامه مرحله دوم فروش از تاریخ ۱۳ مارچ (۲۲ اسفند) تا ۳ آوریل ۲۰۱۸ (۴ فروردین ۹۷) ادامه خواهد یافت. بلیط هایی که در مراحل اول و دوم به فروش رفته در هفته های منتهی به مسابقات به طور رایگان برای هواداران ارسال می شود.
* فروش لحظه پایانی:
هواداران این فرصت را دارند که در لحظات پایانی بلیط خریداری کنند که این هم طبق فرمول درخواست اول، از تاریخ ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) تا ۱۵ جولای (۲۴ تیر) انجام می پذیرد.
همچنین برای بلیط های VIP، فیفا در هر کشور از جمله ایران مراکزی را تعیین کرده و بلیط فروشی محدود به عمل می آورد.
لازم به توضیح است، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به سایت فیفا www.fifa.com مراجعه کنند.

.

منبع :

نحوه فروش بلیط های جام جهانی اعلام شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران
تبلیغات