دایی: مقابل ذوب آهن به تساوی فکر نمی کنیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دایی: مقابل ذوب آهن به تساوی فکر نمی کنیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دایی: مقابل ذوب آهن به تساوی فکر نمی کنیم
,ذوب آهن,سایپا,علی دایی,[categoriy]

آکاایران: دایی: مقابل ذوب آهن به تساوی فکر نمی کنیم

آکاایران: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار با ذوب آهن به کسب سه امتیاز فکر می کنیم نه تساوی.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا، علی دایی شامگاه دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل ذوب آهن در هفته هشتم لیگ برتر، با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار کرد: فردا بازی خیلی سختی داریم. ذوب آهن علاوه بر مدیریت خوب، کادرفنی و بازیکنان خوبی هم دارد و با بازیکنان بزرگی که دارد، امسال جزء سه تیم خوب لیگ است.

وی افزود: در بازی با ذوب آهن فقط به کسب سه امتیاز فکر می کنیم نه تساوی و دوست داریم با دست پر به تهران برگردیم. متأسفانه با توجه به برنامه غلط سازمان لیگ زمان کافی برای استراحت نداشتیم در حالی که ذوب آهن ۲ روز زودتر از ما به مصاف استقلال رفت و زمان کافی برای ریکاوری و آماده سازی داشت. ما فقط ریکاوری کردیم و سعی می کنیم بازی خوبی انجام دهیم و با دست پر به تهران برگردیم.

دایی در مورد جذابیت های رویارویی او با امیر قلعه نویی گفت: احترام ویژه ای برای قلعه نویی قائلم. قلعه نویی همیشه تیم های خوبی بسته که برای رتبه های بالای جدول جنگیده اند و امیدوارم با توجه به داشته های خود، فردا بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه آبرومندانه ای کسب کنیم.

/این خبر تکمیل می شود/

.

منبع :

دایی: مقابل ذوب آهن به تساوی فکر نمی کنیم گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات