حرکت محسن حججی به سمت سوریه مقدمه اجرای عدل الهی است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حرکت محسن حججی به سمت سوریه مقدمه اجرای عدل الهی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حرکت محسن حججی به سمت سوریه مقدمه اجرای عدل الهی است
,تودیع و معارفه ریاست دادگستری گلپایگان,معاون اداره کل دادگستری اصفهان,[categoriy]

آکاایران: حرکت محسن حججی به سمت سوریه مقدمه اجرای عدل الهی است

آکاایران: گلپایگان-معاون قضایی اداره کل دادگستری استان اصفهان گفت: حرکت محسن حججی از دیار نجف آباد اصفهان به سمت سوریه مقدمه اجرای عدل الهی است چون نظام سلطه را به خاک نشاند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حجت الاسلام سیدعلی موسوی نژاد در آیین تکریم و معارفه ریاست دادگستری و دادستان گلپایگان، اظهارداشت: در صورتی که عدالت در جامعه اجرا نشود گذراندن زندگی در جامعه دچار هرج و مرج خواهد شد.

معاون قضایی اداره کل دادگستری استان اصفهان گفت:  در نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم تحت لوای ولی فقیه لبیک گویان هستند.

وی با بیان اینکه مردم با اعتقاد به امام حسین(ع) انقلاب کردند و برای حفظ انقلاب در ۸ سال دفاع مقدس نیز همه جانبه ایثار کردند، ابراز داشت: امروز اقتدار و توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی دنیا حیرت زده کرده است.

 موسوی نژاد تصریح کرد: در قرن گذشته دو ابرقدرت  شرق و غرب برای دنیا طلبی در مقابل یکدیگر می ایستادند، اما امروز دو ابرقدرت ایران بر اساس ولایت فقیه نه برای دنیا طلبی بلکه در سایه اسلام برای اجرای عدالت الهی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی می کند.

وی بیان داشت: قدرت مقدمه تحقق عدل الهی در جهان است، حرکت محسن حججی از دیار نجف آباد اصفهان به سمت سوریه ذی المقدمه اجرای عدل الهی چون نظام سلطه را به خاک نشاند.

معاون قضایی اداره کل دادگستری استان اصفهان گفت: دادستان به معنای مدعی العلوم است، در صورت نقض عدالت  وظیفه دادستان  اجرای عدالت است.

وی تأکید کرد: رحیه قاضی نباید دنیا طلبی باشد، ارزش و منطق قاضی بالاترین ارزش ها است، اجرای عدالت در جامعه سبب هدایت و احساس عدالت و امنیت در جامعه می شود. /

.

منبع :

حرکت محسن حججی به سمت سوریه مقدمه اجرای عدل الهی است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات