بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان افتتاح شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان افتتاح شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان افتتاح شد
,اصفهان,افتتاح,بیمارستان فوق تخصصی میلاد,[categoriy]

آکاایران: بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان افتتاح شد

آکاایران: با حضور وزیر بهداشت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد اصفهان در ۵۰ هزار متر مربع زیر بنا با مشارکت ۱۲۰ نفر از پزشکان متخصص اصفهانی در شهرک ولی عصر این شهر به بهره برداری رسید.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا، این مرکز درمانی خصوصی در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع در ۱۱طبقه ساخته شده و دارای بخش های لاپاراسکوپی ،آندوسکوپی ،رادیو تراپی، شیمی درمانی، اتاق های بستری ،جراحی قلب ،جراحی مغز و اعصاب ،بخش زنان و زایمان و ۳۰ اتاق عمل مجهز، یونیت های زایمان انفرادی و زایمان در آب، CCU، ICU، آنژیوگرافی و پست کت، سیتی اسکن ۱۶ و ۶۴ اسلایس، MRI، NICU با ظرفیت ۶۴ تخت و انکوباتور، ERCP و .. است.

ساخت بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان از سال ۱۳۸۵ آغاز شده بود و پیش ازین بخش های رادیوتراپی و شیمی درمانی و .. در فاز یک به بهره برداری رسیده و امروز عملا با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، بخش های نوین این بیمارستان به چرخه خدمت رسانی پیوست.

بیمارستان میلاد اصفهان نوای مشارکت بخش خصوصی در ارتقای کیفیت خدمات سلامت در استان اصفهان را بعنوان یکی از بزرگترین بیمارستانهای خصوصی کشور سر خواهد داد.

.

منبع :

بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان افتتاح شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات