مراسم تحلیف و شروع به کار دوره پنجم شورای شهر اصفهان چهارشنبه برگزار می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مراسم تحلیف و شروع به کار دوره پنجم شورای شهر اصفهان چهارشنبه برگزار می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,شورای دوره پنجم,فتح الله معین,[categoriy]

آکاایران: مراسم تحلیف و شروع به کار دوره پنجم شورای شهر اصفهان چهارشنبه برگزار می شود

آکاایران: رئیس موقت منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مراسم تحلیف و شروع به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان در روز چهارشنبه یکم شهریور ماه جاری صورت می گیرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین با اشاره به زمان برگزاری مراسم تحلیف منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: برابر دعوت فرمانداری اصفهان مراسم تحلیف و شروع به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان در ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه یکم شهریور ما جاری انجام خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: برابر قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا، پس از برگزاری مراسم تحلیف اولین هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان در حضور فرماندار با رأی مستقیم اعضای شورا انتخاب خواهد شد.
رئیس موقت پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: سپس اعضای شورا با حضور در گلستان شهداء و زیارت قبور مطهر آن عزیزان با شهدای گرانقدر در جهت خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رعایت صرفه و صلاح شهر و تلاش در جهت رفع مشکلات مردم تجدید میثاق خواهند کرد.
وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر مکلف خواهد بود که در اولین جلسه خود نسبت به تعیین شهردار اقدام کند که با توجه به طی کردن مقدمات لازم و انجام بررسی های ضروری انتظار می رود که این وظیفه بلافاصله بعد از شروع به کار رسمی شورای شهر انجام پذیرفته و کوچکترین خللی در امور جاری شهر ایجاد نگردد.
معین تاکید کرد: شورای اسلامی شهر برابر قانون در مدت زمانی که از معرفی شهردار تا ابلاغ حکم شهرداری از طرف وزارت کشور به طول خواهد انجامید، در صورت ضرورت نسبت به تعیین سرپرست شهرداری اقدام خواهد کرد.

.

منبع :

مراسم تحلیف و شروع به کار دوره پنجم شورای شهر اصفهان چهارشنبه برگزار می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات