.

مدیر رسانه ای سپاهان: به شایعات مربوط به کامیابی نیا باید لبخند زد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدیر رسانه ای سپاهان: به شایعات مربوط به کامیابی نیا باید لبخند زد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدیر رسانه ای سپاهان: به شایعات مربوط به کامیابی نیا باید لبخند زد
,سپاهان,کمال کامیابی نیا,[categoriy]

آکاایران: مدیر رسانه ای سپاهان: به شایعات مربوط به کامیابی نیا باید لبخند زد

آکاایران: مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان گفت: طرح شایعه اینکه سپاهان کمال کامیابی نیا را هوایی کرده خنده دار است.

به گزارش آکاایران: به گزرش ایمنا، مرتضی رمضانی راد در مورد اینکه برخی رسانه ها سپاهان را در پشت پرده ماجرای کامیابی نیا و عامل هوایی کردن و اعتراضات او در پرسپولیس معرفی کرده اند اظهار داشت: نه پشت پرده ماجرای کمال بودیم و نه جلوی پرده این ماجرا! اعتراضات او در باشگاه پرسپولیس به ما ارتباطی ندارد و باید به این شایعات لبخند زد.

وی همچنین در مورد شهرآورد اصفهان گفت: دیدار سپاهان- ذوب آهن. دربی جامداران  و مصاف دو تیم با شخصیت و پر افتخار فوتبال ایران است. دو تیم مربیان بزرگی دارند و ما به همه هواداران فوتبال در سراسر ایران پیشنهاد می کنیم که لذت تماشای این دیدار را از دست ندهند.

مدیر رسانه ای سپاهان ادامه داد: با اینکه این دیدار در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود اما از همه هوادارانمان درخواست داریم که حضور پر تعدادی در دربی دارا باشند و زردپوشان را برای کسب پیروزی یاری کنند.

.

منبع :

مدیر رسانه ای سپاهان: به شایعات مربوط به کامیابی نیا باید لبخند زد گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران
تبلیغات