تاکسی های اینترنتی در اصفهان مشکل ساز شدند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تاکسی های اینترنتی در اصفهان مشکل ساز شدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تاکسی های اینترنتی در اصفهان مشکل ساز شدند
,تاکسی تپسی,رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان,[categoriy]

آکاایران: تاکسی های اینترنتی در اصفهان مشکل ساز شدند

آکاایران: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فعالیت تاکسی های اینترنتی در اصفهان غیرقانونی است و استفاده از آنها تاکنون برای تعداد زیادی از خانواده ها دردسرساز شده است.

به گزارش آکاایران: سرهنگ اکبر عاصمی در گفتگو با خبرنگار ایمنا درباره دلیل غیرقانونی بودن این تاکسی ها اظهار کرد: با توجه به اینکه این تاکسی ها باید از مجاری قانونی فعالیت خود را آغاز می کردند اما از این اقدام امتناع ورزیدند، به همین دلیل افرادی که به این شرکت مجوز داده اند باید پاسخگوی فعالیت آنها هم باشند.

وی افزود: تاکسی های اینترنتی در سطح استان اصفهان تحت پوشش تاکسیرانی و اتحادیه تاکسی های تلفنی نیستند و نیروی انتظامی کار آنان را غیرقانونی می داند و از فعالیت آنان جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تاکید کرد: رانندگان تاکسی های اینترنتی اصفهان از طریق نیروی انتظامی تأیید صلاحیت نشده اند و کسانی که به آنها مجوز داده اند باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه برابر قانون مسؤلیت قانونی انجام فعالیت های حمل و نقل درون شهری به عهده شهرداری ها و اتحادیه های مربوط است، به شهروندان پیشنهاد کرد بخاطر امنیت خود، از تاکسی سرویس های اینترنتی استفاده نکنند.

عاصمی با بیان اینکه استفاده از اینگونه تاکسی ها تاکنون برای تعداد زیادی از خانواده ها دردسرساز شده است، گفت: به دلیل اینکه روند قانونی فعالیت رانندگان تاکسی های اینترنتی طی نشده، پلیس نتوانست برای رفع مشکلات ایجاد شده اقدامی انجام دهد.

.

منبع :

تاکسی های اینترنتی در اصفهان مشکل ساز شدند گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات