.

آزمون خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره کودک برگزار می شود/مشارکت ۱۸۰ نوجوان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آزمون خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره کودک برگزار می شود/مشارکت ۱۸۰ نوجوان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آزمون خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره کودک برگزار می شود/مشارکت ۱۸۰ نوجوان
,جشنواره فیلم کودک و نوجوان,خبرنگاران نوجوان,[categoriy]

آکاایران: آزمون خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره کودک برگزار می شود/مشارکت ۱۸۰ نوجوان

آکاایران: مدیر کمیته امور رسانه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: ۱۸۰ متقاضی بخش خبرنگار نوجوان سی امین جشنواره کودک فردا در پردیس سینمایی چهارباغ با یکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایمنا به نقل از ستاد خبری سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان دفتر اصفهان، علی زاهدی با اشاره به اعلام فراخوان خبرنگاران نوجوان در این دوره از جشنواره کودک اظهار داشت: در دوره های گذشته جشنواره کودک نیز این بخش فعالیت داشته و این در حالی است که در سی امین دوره به خبرنگاران نوجوان نگاه کاربردی تری را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه فراخوان خبرنگاران نوجوان در سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۲۳ تا ۲۸ خرداد ماه اعلام شده است، افزود: در این بازه زمانی بیش از ۱۸۰ متقاصی برای این بخش ثبت نام کردند که برای آزمون ورودی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مدیر کمیته امور رسانه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با اشاره به اینکه آزمون خبرنگاران نوجوان این دوره از جشنواره کودک فردا مصادف با ۳۰ خرداد ماه برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این آزمون از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در پردیس سینمایی چهارباغ برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تعداد پذیرفته شدگان سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان بنا بر تعداد دوره های برگزاری این جشنواره خواهد بود، تصریح کرد: بر این اساس پس از این آزمون ۳۰ نفر از متقاضیان برای حضور در این دوره از جشنواره انتخاب خواهند شد.

زاهدی با تاکید بر اینکه فرزندان شهدای مدافع حرم و معلولان شهر اصفهان در خصوص انتخاب برای خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره کودک در اولویت قرار دارند، اضافه کرد: این خبرنگاران به صورت افتخاری در جشنواره کودک همکاری خواهند داشت.

وی همچنین به برگزاری دوره آموزشی با بهره گیری از اساتید دانشگاه علوم رسانه برای خبرنگاران نوجوان تا قبل از آغاز رسمی جشنواره اشاره کرد و گفت: باید توجه داشته باشیم که خبرنگاران نوجوان این دوره از جشنواره در کنار تهیه خبر در جشنواره پس از جشنواره نیز به عنوان خبرنگاران محله، مدرسه و خبرنگاران نوجوان شهری برای خبرگزاری ایمنا فعالیت خواهند داشت.

مدیر کمیته امور رسانه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که خبرنگاران این دوره از جشنواره کودک با همکاری ویژه خبرگزاری ایمنا آموزش های حرفه ای خبرنگاری را نیز دریافت خواهند کرد و کار خود در حوزه رسانه را سی امین دوره جشنواره کودک آغاز می کنند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از خبرنگاران مستعد نوجوان سی امین جشنواره کودک نیز برای ادامه فعالیت به گروه های برنامه ساز تلویزیونی معرفی خواهند شد، افزود: علاقمندان در این بخش می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بخش خبرنگاران نوجوان این دوره از جشنواره کودک به سایت imna.ir مراجعه کنند/

.

منبع :

آزمون خبرنگاران نوجوان سی امین جشنواره کودک برگزار می شود/مشارکت ۱۸۰ نوجوان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران
تبلیغات