ناظم الشریعه: قزاقستان در فوتسال صاحب سبک شده است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ناظم الشریعه: قزاقستان در فوتسال صاحب سبک شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ناظم الشریعه: قزاقستان در فوتسال صاحب سبک شده است
,تورنمنت چهارجانبه فوتسال,سرمربی تیم ملی فوتسال ایران,فوتسال,[categoriy]

آکاایران: ناظم الشریعه: قزاقستان در فوتسال صاحب سبک شده است

آکاایران: سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: تیم ملی قزاقستان سبک جدیدی رو کرده و در فوتسال صاحب سبک شده است.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد ناظم الشریعه پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر تیم ملی قزاقستان در تورنمنت چهارجانبه فوتسال اصفهان، در نشست خبری این مسابقه اظهار کرد: خوشحالم که نتیجه خوب بود. تیم ملی قزاقستان سبک جدیدی را رو کرده و در فوتسال صاحب سبک شده است.
وی افزود: کاکائو سرمربی قزاقستان دوست من است و قبل از جام جهانی به من گفت ما پدیده جام جهانی می شویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان ادامه داد: بازی با این تیم سخت است چون بازیکن برزیلی و دروازه بان خوب دارد. برابر این تیم باید هم خوب دفاع می کردیم و هم خوب حمله می کردیم.

ناظم الشریعه گفت: بازیکنان ما خسته هستند و ۲ روز است در کنار هم جمع شده اند. فاقد تمرین در تورنمنت اصفهان حضور یافته ایم. با یک روز تمرین به تبریز و با سه روز تمرین به ترکمنستان رفتیم. صلابت جام جهانی را نداشتیم اما جوان های خوبی داریم که بهتر و بهتر می شوند.

به گزارش ایمنا، تورنمنت چهارجانبه فوتسال اصفهان از روز یکشنبه دوازدهم آذر با شرکت تیم های ملی فوتسال ایران، آذربایجان، روسیه و قزاقستان در سالن ۲۵ آبان اصفهان آغاز شد و تا روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه ادامه دارد.

.

منبع :

ناظم الشریعه: قزاقستان در فوتسال صاحب سبک شده است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات